Valixhja

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   Shprehja ME E BUKUR QE JU KA MBETUR NE MENDJE 3**GISHTEZA**1005Shiko mesazhin e fundit prej 12/7/2010, 09:02
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   dashuria dhe urrejtja 18donito1719Shiko mesazhin e fundit prej 26/4/2010, 00:28
nga Nastradin Hoxha
Asnjė mesazh i ridefault   Si t'ia fitosh zemren vjehrres? 2Morena695Shiko mesazhin e fundit prej 21/3/2010, 07:52
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   ca mendoni per temat qe ka hap ky katunari (Stavri) 1, 242MiLaN1220Shiko mesazhin e fundit prej 20/3/2010, 21:23
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri??   na ka humbur triniti..... 1, 232``Blerta``1397Shiko mesazhin e fundit prej 8/3/2010, 16:13
nga sandra
Asnjė mesazh i ri??   >>diēka qė sot ju ka bėrė pėrshtypje<< 1, 2, ... , 16, 17413Vizitor9506Shiko mesazhin e fundit prej 4/3/2010, 19:24
nga Morena
Asnjė mesazh i rishok   Fati apo njeriu ? 2**GISHTEZA**458Shiko mesazhin e fundit prej 20/2/2010, 09:59
nga sandra
Asnjė mesazh i ridefault   Telefonata juaj e fundit... 1, 2, ... , 7, 8190alinos5116Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2010, 10:41
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju 1, 2, ... , 8, 9200bad_boy_4_life4326Shiko mesazhin e fundit prej 28/1/2010, 23:22
nga Ardhmeria
Asnjė mesazh i ridefault   Cili eshte "vesi" juaj dhe si mund ta shmangim? 9liri536Shiko mesazhin e fundit prej 25/11/2009, 14:29
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   ketu puthuni sa te doni 1, 2, ... , 6, 7172**GISHTEZA**4107Shiko mesazhin e fundit prej 25/11/2009, 14:27
nga Morena
Asnjė mesazh i ridefault   Emri juaj 4**GISHTEZA**356Shiko mesazhin e fundit prej 11/11/2009, 16:58
nga Klea
Asnjė mesazh i riturp   Qytetar apo fshatar?sheherli-katundar??? 23Besa1198Shiko mesazhin e fundit prej 26/10/2009, 16:08
nga e pamposhtura
Asnjė mesazh i ridefault   A DUHET TE LAHET BORXHI ME BORXH??? 1, 2, 354stavri1859Shiko mesazhin e fundit prej 27/7/2009, 17:27
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   TA HAP DHE UNE NJE TEM U BEFTE NAMI 1, 2, 360**angelo-nero**2123Shiko mesazhin e fundit prej 13/6/2009, 16:35
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   dhe une do bej pak pushim.... 1, 2, 372``Blerta``2336Shiko mesazhin e fundit prej 13/6/2009, 16:33
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   DIKUJT KA FILLUAR TE NGELET HATRI 1, 2, 357stavri1762Shiko mesazhin e fundit prej 13/6/2009, 16:27
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Shpresojme per nje kohe me te mire neser 8Atlantic445Shiko mesazhin e fundit prej 8/4/2009, 14:51
nga Klea
Asnjė mesazh i ridefault   Ditar ne "Bota juaj" 1, 226alinos1206Shiko mesazhin e fundit prej 3/2/2009, 10:21
nga tara
Asnjė mesazh i ridefault   skedinat 1ujku442Shiko mesazhin e fundit prej 28/12/2008, 18:35
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ridefault   Mė tė mirat e vitit 2008 5Erisel407Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2008, 08:21
nga sy zeza
Asnjė mesazh i ridefault   JU UROI GJITH TE MIRAT NE JETE TE GJITHVE JU KTU 1, 2, 361stavri1839Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2008, 20:34
nga stavri
Asnjė mesazh i ridefault   shoqeria qe te ka munguar 1, 244**GISHTEZA**1167Shiko mesazhin e fundit prej 7/11/2007, 13:40
nga shaban cakolli
Moderator
Admin
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 23/10/2019, 21:41