Ndodh dhe keshtu

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   qeshni 5**GISHTEZA**806Shiko mesazhin e fundit prej 11/8/2010, 17:22
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Turpėrohet, hajduti kėrkon dėmshpėrblim 1**GISHTEZA**491Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2010, 18:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   E vėrtetė apo genjeshter, nget veturėn me ujė 1**GISHTEZA**419Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2010, 18:49
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Njeriu poē-ngrėnės 1**GISHTEZA**396Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2010, 18:47
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ridefault   Taksisti nė burg pasi puth dorėn e pasagjeres 0**GISHTEZA**350Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2010, 12:51
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Akuzohet pasi i dėrgoi letra maces sė gruas 0**GISHTEZA**337Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2010, 12:47
nga **GISHTEZA**
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 23/10/2019, 21:47