Prezantimet e vajzave

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 1/6/2007, 20:31

  Ketu do te gjeni prezantimet e vajzave te forumit


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  enya
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga enya prej 2/6/2007, 22:28

  une jam enya jam 20 vjeē jetoj ne tirane dhe jam kengetare e famshme .... hahahahaaha bej shaka ;)

  ej po vetem une me gishtezen jemi goca ketu e? hajt pra goca jepini, prezantohuni .... ēunat jane ne suspens :):p
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/6/2007, 10:20

  Mirese erdhe ne mesin tone enya te puc shume motra:flower:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  enya
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga enya prej 3/6/2007, 14:19


  mire se te gjej motra

  Gishteza me iku fotojaaaaa
  Sad me trendafila . kujtova se kjo foto do shtohej e jo se do hiqte ate qe ishte Embarassed si t'ja bej tani :roll:
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/6/2007, 14:39

  ja se ta ve une prape pa problem


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  enya
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga enya prej 3/6/2007, 15:52

  faleminderit motra te puēēēēēēēēē
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 17:38

  enya pershendetje :D:D:D
  sihana
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 33
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 3/6/2007, 17:54

  Pershendetje si fillim Gishteza te uroje per faqen.
  Une jam sihana nga Elbasani kam mbaruar per "Laborant Dentar" sic mund ta keni lexuar edhe tek faqet.Kaq per tani, ju pershendes kalofshi sa me mire ne kete web kaq te bukur
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 3/6/2007, 18:06

  sihana mirese na erdhe eshte kenaqesi te te kemi ne mesin tone


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  sihana
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 33
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 3/6/2007, 18:19

  faleminderit gjithashtu edhe per mua eshte kenaqesi te jem me ju:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 18:59

  Sihana pershendetje dhe mir se erdhe
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 3/6/2007, 22:59

  ja tu uroj mireseardhjen gocave :)
  ku eshte kavalierizmi o cuna :P:P
  goca ju puth
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 4/6/2007, 13:07

  he pra kinez jepi pak shembull


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 15:41

  po madonna nga bohet
  nuk ndodhet misdis jush
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/6/2007, 18:27

  duhet me i cu nje ftese se nuk e din pźr kete forum


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  AlBa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Data e rregjistrimit : 07/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga AlBa prej 8/6/2007, 12:59

  alba
  nga peja
  jetoj ne perendim

  kaq ishte
  MetallicA
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MetallicA prej 8/6/2007, 16:01

  Kinezi verejtia qendron. ;)
  Goca mireserdhet.Sihani si je patriote ?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 8/6/2007, 23:02

  Alba mir se erdhe
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/6/2007, 18:03

  alba mire se erdhe


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kiss_today prej 10/6/2007, 19:35

  Mua me njihni, s'po prezantohem. Por ju uroj mireseardhjen te gjitha vajzave te reja. Kinezi, sa i mire qe je mo aman me ate kavalierizmin tend :thx:
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/6/2007, 19:48

  ku je mi motra se ke humb fare mirese erdhe serisht e mos bej mungesa he


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kecka prej 10/6/2007, 20:58

  erdha edhe une. jam kecka sepse jam kecke me te vertete
  mir se ju gjej te gjitheve dhe ju pershendes
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 21:46

  kecka mire se erdhe ....dhe kalim te bukur...
  MetallicA
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 11:51

  KEcka mireserdhe ne radhe te pare.Te lutem a ma shuan nje kureshtje.Te me ndjesh per injorancen por a mund te me thuash se cdo te thoite kecke :D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 15:46

  kecka ja mir se na ke ardhur dhe mir se na ke gjetur edhe ti :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:58