Prezantimet e vajzave

  bellissima
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 18:50

  kiss_today shkruajti:Gezohem qe te njoha Bellissima dhe me kaq modesti sa ke fol per veten ti, them se duhet te jesh po aq e bukur sa dhe emri jot Laughing . Ja mire se erdhe mes nesh !


  flm kiss_ po kshu jam une modeste sa ska ku te vej :8)
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 19:04

  bellissima shkruajti:
  kiss_today shkruajti:Gezohem qe te njoha Bellissima dhe me kaq modesti sa ke fol per veten ti, them se duhet te jesh po aq e bukur sa dhe emri jot Laughing . Ja mire se erdhe mes nesh !


  flm kiss_ po kshu jam une modeste sa ska ku te vej :8)

  qenke cik rrenacake ti per hobi kuptohet :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 1/5/2008, 20:30

  bellissima shkruajti:Ja ku jam dhe une teksirat e keni beni i b.... ven dhe per mua se jam e logel me xen...
  tani ce thoni ju po ce s'thoni gje ju un jam bellissima modestamente.....čččč jam goc shum e mire :ui: ma thot mami per dite kte tani ca te them me per belulin une ah se harova jetoi ne it studio (gjasme) juridik jetoi ne nje qytet te bukul si une ne VENEZIA per ata ce hyn te dallaveret jam ajo shoferja pa patent dmth goca me porsche.. te NAKI jam mod me emrin mirela......

  uh SE HAROVA ME THON JAM GJYSHJA E TRINIT TANI 1 VIT E 21DIT I KAM PERPARA PO HAJDE MUSHJA MENJEN ASAJ :8)

  jepi drejtim shoku
  bellissima
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 21:16

  albatros shkruajti:
  bellissima shkruajti:Ja ku jam dhe une teksirat e keni beni i b.... ven dhe per mua se jam e logel me xen...
  tani ce thoni ju po ce s'thoni gje ju un jam bellissima modestamente.....čččč jam goc shum e mire :ui: ma thot mami per dite kte tani ca te them me per belulin une ah se harova jetoi ne it studio (gjasme) juridik jetoi ne nje qytet te bukul si une ne VENEZIA per ata ce hyn te dallaveret jam ajo shoferja pa patent dmth goca me porsche.. te NAKI jam mod me emrin mirela......

  uh SE HAROVA ME THON JAM GJYSHJA E TRINIT TANI 1 VIT E 21DIT I KAM PERPARA PO HAJDE MUSHJA MENJEN ASAJ :8)

  jepi drejtim shoku
  flm shoqe
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 1/5/2008, 21:56

  ska gjo shoku
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 7/5/2008, 22:07

  hahahhahahhahaha hahahahahahaha hahahahhahahaha

  po dhe ktu sme le mi aman :D:D:D ncncncn ca behet kshu o njerez, cme ka gjet me kte gjyshen ktu....

  nje gjyshe si kjo vallai mos ju rente per pjese ne lagje jo mo ta keni komshi ne pallat :D:D:D

  ja mir se do te urdherojme njer dhe je qe je si gjyshe dmth a ma tregon nje prall :D:D:D
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/5/2008, 20:48

  triniti po sjell familjen ti ketej??
  mire e ke motra
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 17/5/2008, 15:53

  lina te pershendes per arsye sepse ste kam p-a nonjehert kenej pervec se sot
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kiss_today prej 18/5/2008, 17:01

  Lina pershendetje dhe mire se erdhe " ne gjirin tone " :D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 18:24

  te partis se mos na e merrni per gji tjeter
  ariel
  ariel
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 20/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ariel prej 20/5/2008, 10:03

  HELLOOOOOOOOOOOOO

  PERSHENDETJE PER GJITH ANTARET E KETIJ FORUMI SIMPATIK.
  GISHTEZAAAAAAA, T'PERSHENDES YLLO, DHE FALEMINDERIT PER FTESEN. :baci:
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 10:04

  Ariel mire se na erdhe si ne shpin tate rri :D :D :8)
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:22

  prsh ariel :baci:
  ariel
  ariel
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 20/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ariel prej 20/5/2008, 13:48

  PERSHENDETJE MORENA :8)

  PERSHENDETJE DHE NJONA :D ,AAAAAAAA ADASHJA IME M'DUKET. T'PUTH FORT YLLO :baci:
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 18:43

  ariel shkruajti:HELLOOOOOOOOOOOOO

  PERSHENDETJE PER GJITH ANTARET E KETIJ FORUMI SIMPATIK.
  GISHTEZAAAAAAA, T'PERSHENDES YLLO, DHE FALEMINDERIT PER FTESEN. :baci:
  Prezantimet e vajzave - Faqe 6 Ariel
  mirese erdhe ne mesin tone e dashur me pelqen ky nik
  Prezantimet e vajzave - Faqe 6 ARIEL-2
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/5/2008, 20:06

  ariel shkruajti:HELLOOOOOOOOOOOOO

  PERSHENDETJE PER GJITH ANTARET E KETIJ FORUMI SIMPATIK.
  GISHTEZAAAAAAA, T'PERSHENDES YLLO, DHE FALEMINDERIT PER FTESEN. :baci:
  ariel mirese erdhe ketu eshte vertet kenaqesi e nder te te kemi ne mesin tone
  Prezantimet e vajzave - Faqe 6 Ariel15


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 23:09

  gishteza je shum simpatike
  avatar
  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Musafir prej 21/5/2008, 05:30

  mir se ke ardhur motrushe Arile te deshiroi te kalosh si ma se miri me ne te gjith motrushe :8) :lule:

  ariel
  ariel
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 20/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ariel prej 21/5/2008, 16:30

  gurbetqarja shkruajti:
  mir se ke ardhur motrushe Arile te deshiroi te kalosh si ma se miri me ne te gjith motrushe :8) :lule:


  MIRE SE TE GJETA GURBETQARJA :8) :baci: :baci:
  ariel
  ariel
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 20/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ariel prej 21/5/2008, 16:30

  lina shkruajti:
  Prezantimet e vajzave - Faqe 6 Ariel
  mirese erdhe ne mesin tone e dashur me pelqen ky nik
  Prezantimet e vajzave - Faqe 6 ARIEL-2

  MIRE SE JU GJETA YLLO :lov: :lov:
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 22/5/2008, 20:24

  Unė jam Annika nga Suedi. Unė nuk flas shqip mirė. Unė pėrpiqem mėsoj shqip. Shpresoj ju nderuar motrushes & vėllezėr nė forumi Bota Juaj kuptoj mua nė unė pėrpiqem shkruaj shqip :D
  Une flet suedisht & anglisht. Unė flet Shqip fare pak Sad
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 20:33

  mire se na erdhe annika ne forumin tone

  mos e ki problem kete gje annika sepse ne ktu jemi dhe do te mesoim me kenaqesin me te madhe te te mesoim ty gjuhen shqipe

  nese do perpiqesh me gjith forcen tende do e mesosh shpejt

  mire se na erdhe dhe njeher ne forumin tone
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 22:19

  pershendetje mi gra
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 11:47

  ANIKA mire se erdhe motra :8)
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 23/5/2008, 16:06

  Flm Stavri & NjOnA :zyze:

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:00