Prezantimet e vajzave

  avatar
  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Musafir prej 10/6/2008, 04:38

  pershendetje e nderuara Ambra mir se ke ardhur te uroi te kalosh si ma se miri me ne te gjith

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 10/6/2008, 05:50

  Ambra shkruajti:Pershendetje!

  jam Ambra.Shpresoj tja kaloj mire ketu!
  Mire se erdhe ne mesin ton :8)
  Ambra
  Ambra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 15
  Data e rregjistrimit : 21/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Ambra prej 10/6/2008, 09:04

  Thanx goca ju :lov: fort
  avatar
  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Musafir prej 10/6/2008, 09:10

  Ambra shkruajti:Pershendetje!

  jam Ambra.Shpresoj tja kaloj mire ketu!
  Mire se vjen
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 10/6/2008, 18:34

  Ambra shkruajti:Pershendetje!

  jam Ambra.Shpresoj tja kaloj mire ketu!


  Mirė se vjen Ambra
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 10/6/2008, 18:46

  ambra mire se erdhe ne mezin tone dhe uroi te kalosh sa me bukur dhe sa me gezushem AMBRA
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 10/6/2008, 19:28

  Ambra shkruajti:Pershendetje!

  jam Ambra.Shpresoj tja kaloj mire ketu!
  mirese erdhe ne mesin :roll: :roll: tone
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 10/6/2008, 20:55

  ehehe dhe ti sexy se ke emer te keq cik
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 10/6/2008, 21:29

  hala ska ardh njeri te mezi im re... ca bohet kshu Sad
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 11/6/2008, 07:03

  AI shkruajti:hala ska ardh njeri te mezi im re... ca bohet kshu Sad
  Ke bo kerkes ti re ? :x
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2008, 15:05

  ambra ja mir se erdhe dhe kalo bukur :D:D:D
  (pa dyshim qe bukur do kalosh, po mu duk kshu si per detyre ta thosha :D:D:D )
  kiss
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 11/6/2008, 17:38

  jo thash dhe une mos e kisher vu ne diskutime ti se ajo do ja kalonte keq ktu

  sa te jena ne ktu slem njeri te merzitet mi jo
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 11/6/2008, 22:25

  morena shkruajti:
  AI shkruajti:hala ska ardh njeri te mezi im re... ca bohet kshu Sad
  Ke bo kerkes ti re ? :x

  se disha une... kujt tja kerkoj ?
  Ambra
  Ambra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 15
  Data e rregjistrimit : 21/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Ambra prej 12/6/2008, 00:06

  Te themi se keshtu mendova qe ju ste lini te merzitesh! :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 12/6/2008, 04:51

  pse kishe plan me u merzit ti kshu ??? :D:D
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 15:25

  Ambra mir se ke ardhurrrr pak me vones jam une por me mir von se kurr :8)
  Ambra
  Ambra
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 15
  Data e rregjistrimit : 21/05/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Ambra prej 12/6/2008, 22:22

  Ska gje ylli,embelsira per ne fund! :D :lov: Flm pe mireseardhjen
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/6/2008, 17:44

  Mire se me sollen komte ..Pershendetje te gjithve .

  Jam Miranda besoj qe do ja kaloj mire midis jush ...
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 17:50

  hajt mire se te paskan sjell o miranda...
  a je lodh mi??? ulu njer merr fryme, nje gote uje rrubineti a nje kafe, fol shprehu cfar do qe te qetesohesh :D:D:D
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/6/2008, 17:52

  Flm shum mi, as i gjo nuk kom bo rrug te gjat jo nga salloni ne ne dhomen time :D :D :D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 16/6/2008, 18:43

  mire se na erdhe midis nesh miranda
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/6/2008, 18:48

  mir se ke ardh miranda ja kalofsh bukur :8)
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 16/6/2008, 19:13

  hajde prezantim hajde

  ky po qe eshte prezantim dmth kto dy syckat lart e kesaj njones

  hmmmmmmmmmmmmmmm
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/6/2008, 19:27

  stavri :x
  alinos
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga alinos prej 16/6/2008, 19:54

  Njona qenke intersante ti
  Mirese ju gjeta dhe une te gjitheve ketu

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:07