Prezantimet e vajzave

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 4/7/2007, 23:56

  wow gjith pompozitet paska ardh blerta
  b-GuRl
  b-GuRl
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Data e rregjistrimit : 07/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga b-GuRl prej 1/8/2007, 17:35

  :) hi un jam b-Gulrl jam 19 e (gjysem) vjec jetoj ne tr.
  kaq per tani .
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 2/8/2007, 00:17

  b guri ja mir se na ke urdheruar :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 2/8/2007, 00:18

  P.S: se harrova une, po per pastaj mi ca do na tregosh :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 18:19

  trinto do te te vras qe ma prish gjumin ne 01 te nates
  puc
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:03

  hahhahaha, po cfaj kam une qe fle me pulat ti???
  b-GuRl
  b-GuRl
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Data e rregjistrimit : 07/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga b-GuRl prej 7/8/2007, 15:27

  hahah :x pastaj te shohime e bejme triniti
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 11:48

  trinto une fle me pulat ???? apo ti nuk e ke idene kur fle... mir mir...
  me ke harru fare shtrige Sad
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kiss_today prej 9/8/2007, 10:35

  Pershendetje te gjithave! Si ja keni kaluar ? Rrofsh kinezi per kavalierizmin tend . Puc shumeeeeeeeeeeee
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 12:20

  hahahhahahahhahahahhaa ele une te puc kiss
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bluu prej 13/8/2007, 00:57

  ca bohet ketej meeeeeeee akoma me te puc-me ju me o kinezo lat nom me do ju behem buzet si sholl kepuce

  hahahaha :D edhe duku naj her se ke humb fare as kompston sna e ke dhon
  erza
  erza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga erza prej 15/8/2007, 17:14

  Ju pershendes,
  Jam erza jetoj me familje ne Duseldorf.
  Gishteza te uroj per forumin dhe shpresojme se do ja kalojme mire.
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 15/8/2007, 17:38

  erza mirese erdhe ne mesin tone e shpresoj dhe un qe t'ja kalojme sa me mire midis nesh


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Resi
  Resi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Data e rregjistrimit : 13/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Resi prej 15/8/2007, 18:34

  eheheheeeeee shyqyr se u regjistrove oj erza normal se ke me ja kalu mire se je ne mesin e yjeve:puc:
  ELVANA
  ELVANA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Mosha : 40
  Vendi : NEPER BOTE
  Data e rregjistrimit : 24/08/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ELVANA prej 24/8/2007, 13:58

  Pershendetje te gjitheve.

  Gishtez e dashur te uroj suksese per forumin,rastesisht e gjeta dhe ja ku jam.

  Te puc fort :puc:
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/8/2007, 15:06

  kenaqesia eshte e imja Elvana mirese erdhe e dashur e shpresoj ta kalosh sa me mire e kendeshem midis nesh :ui: :baci: :baci:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  akili
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 37
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga akili prej 24/8/2007, 17:57

  pse une nuk jame prezantuar ketu une jame akili jame nga vlora dhe jetoje ne greqi kaloni mire tung
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Bardh prej 24/8/2007, 18:12

  Rastėsisht erdhe Elvana dhe mua personalisht mė gėzove me ardhjen tėnde nė kėtė forum.
  Sepse u pasurua forumi me njė antare cilsore si Elvana .

  Pėrshėndetje Elvana dhe tė urojė mirseardhje.
  akili
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 37
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga akili prej 24/8/2007, 18:18

  mire se na keni ardhur goca shpresoje taj kaloni mire ketu
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 7/9/2007, 10:23

  erza, Elvana ja mir se na keni urdheruar :D:D:D


  avatar
  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga riki30 prej 7/9/2007, 19:18

  Mirseerdhe Triniti :8) edhe ti je si e re ketu se na ke humb fare :ui:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 00:52

  hahhahaha riki ja mir se ju gjeta :D:D:D

  :puc:
  avatar
  odeta
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Vendi : tirane
  Data e rregjistrimit : 17/09/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga odeta prej 17/9/2007, 09:06

  ja dhe un odeta vajza me sexi ketu
  avatar
  DeeJaY
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga DeeJaY prej 17/9/2007, 19:00

  odeta qenke modeste ti lali :P
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 23:01

  odeta ja mir se na ke gjetur

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:58