Mirese erdhet ne Bota juaj

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/9/2008, 10:22

  Atlantic shkruajti:Pershendetje: dhe mire se ju gjej nga marvi.
  Duket forum i kendshem....
  Ndoshta eshte heret per ta thene ....po me pelqien.
  Marvi mirese erdhe midis nesh me behet qefi qe te pelqen ky forum...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Leviathan
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 16/09/2008

  default Pershendetje

  Mesazh nga Leviathan prej 16/9/2008, 12:32

  Miresetegjeta! :lule:

  O miresenaerdhe,

  O miresejugjeta, ketu midisi malesh... etj-etj. E mban mend kete kengen, nga periudha e famshme e para 90-es?! Nejse, po kjo m'u kujtua tani. Hemm, ne fakt mua me duket ftohte ketu, por besoj se duhet te jete ngaqe s'jam mesuar me menyren se si funksionojne gjerat ketu.

  Do mundohem ta zbuloj :vape:

  Nje pyetje te fundit, ti ketu ca statusi ke? Dmth, mos je krijuese e kesaj faqeje?
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/9/2008, 13:30

  Mirese erdhe Leviathan do te ndihesh ngrohte se shpejti
  per ke e kishe kete pyetjen ti ta di un


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Annika prej 16/9/2008, 14:48

  Mire se vjen Atlantic dhe Leviathan :D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga stavri prej 16/9/2008, 17:21

  atlantic dhe leviathan mire se na erdhet ne forum dhe uroi te ndjeheni sa me mire ne ket forum
  njomza
  njomza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 21/12/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga njomza prej 21/12/2008, 15:27

  Mire se ju gjej.Jam NJOMZA :de: .Jam 19.Me vjen mir per ket forum,kam qejf me pas shoqni se pershtatem shum me gjdo nja.Ju pershendes krejtve :) .
  sy zeza
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 45
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga sy zeza prej 21/12/2008, 16:15

  njomza shkruajti:Mire se ju gjej.Jam NJOMZA :de: .Jam 19.Me vjen mir per ket forum,kam qejf me pas shoqni se pershtatem shum me gjdo nja.Ju pershendes krejtve :) .
  mir se ke ardhur dhe te uroi te kalosh si me se miri me ne te gjith se bashku
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/12/2008, 22:19

  njomez mire se erdhe moter midis nesh


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Annika prej 24/12/2008, 17:00

  Mire se vjen Njomza kalofsh te mire :happ:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga stavri prej 25/12/2008, 12:36

  mire se na erdhe njomza se me cpo shoh ti qenke antarja e re ne forum

  te uroi tja kalosh sa me mire ne pranin e atyre qe do krijosh shok apo shoqe ne kete forum
  avatar
  ujku
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 26/12/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga ujku prej 26/12/2008, 21:25

  1.Emri(ose pseudonimi qe mbani) bledi 2 die 4
  2.Mosha 19 vjec
  3.Vendbanimi tirane
  4.Profesioni no profesio shkolle
  5.Nese keni foto, ate mund ta vendosni
  . ?
  skifter
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga skifter prej 5/3/2009, 15:52

  njomz mir se erdhe ne shtepin ton te tashur
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 10:53

  mir se erdhe besoj se do te kalojm bukur.shoqni paske lup edhe ki me gjet..
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 12:24

  Njomza mir se erdhe, qaste te kendshme ne forum me shoqerine!
  Prishila
  Prishila
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 18/02/2012

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Prishila prej 18/2/2012, 19:06

  Pershendetje nga une Prishila
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/4/2012, 13:40

  hi ;)
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/5/2012, 12:32

  mire se erdhet,paqi kemben e mbare,na sjellshi edhe shume te tjere ne kete forum legjende

  Sponsored content

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:58