serial killer

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default serial killer

  Mesazh nga Vizitor prej 20/1/2008, 00:48

  te gjithe thone se jane te semure psikologjikisht,ne te vertet nuk jane mostra jane qenje humane me shpirt te torturuar
  alinos
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: serial killer

  Mesazh nga alinos prej 30/10/2008, 20:38

  Njė merimangė qė ha njė pulė ?!!

  serial killer Merima10
  Kjo pamje shokuese e njė merimange gjigande, e cila po gllabėron njė zog pule, ėshtė bėrė nė kopėsht afėr Cairns-it. Fotografia, e cila nėpėrmjet e-mail-eve, ka bėrė xhiron e botės, ėshtė e vėrtetė, sipas ekspertėve tė gjallesave.
  Fotoja mendohet se ėshtė bėrė ditė mė parė dhe tregon merimangėn, qė i ka ngulur kėmbėt e saj njė zogu tė ngordhur, ngaqė ishte zėnė kurth nė rrjetė, nė njė pronė afėr Atherton, nė perėndim tė Cairns-it.
  Joel Shakespeare, kujdestari i merimangave nė Parkun australian tė zvarranikėve, ka informuar se kjo lloj merimange thur rrjeta gjigande nė formė tė rrumbullakėt. Me kėto rrjeta, kėto merimanga kapin insekte tė mėdha, prandaj nuk ėshtė e pazakontė tė shohėsh njė merimangė tė tillė duke ngrėnė njė zog.

   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:52