Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  WENDI
  WENDI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Vendi : Tirana City/Shqiperi
  Data e rregjistrimit : 08/07/2007

  default Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga WENDI prej 31/3/2008, 16:03

  KRIJONI NJE ESE ME KETE TITULL DO ME BENI NJE NDER
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga triniti prej 31/3/2008, 18:26

  yhaaaaaa sa kam muve pa bere ese :D:D:D

  kam harru si behet, dhe skam kohe SadSadSad
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/2/2010, 19:47

  Knaqesia ime e veēante eshte kur i ndihmoj dikujt, ajo me jep energji per te jetuar me tej...
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 20:43

  Po knaqsija me e madhe per mua osht ti bej mire dikuj sidomos femijeve qe jan pa prind atyre qe jan te varfur!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga sandra prej 29/5/2010, 13:39

  Nike shkruajti:Po knaqsija me e madhe per mua osht ti bej mire dikuj sidomos femijeve qe jan pa prind atyre qe jan te varfur!
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga stavri prej 29/5/2010, 15:14

  varet se kush eshte ai tjeteri dhe sa e meriton ate miresin
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/5/2010, 16:18

  kush bene mire,gjen mire
  stv2008
  stv2008
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Vendi : Über All
  Puna : VJEDHES
  Data e rregjistrimit : 27/10/2008

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga stv2008 prej 24/6/2011, 14:31

  shaban cakolli shkruajti:kush bene mire,gjen mire

  Ne shume raste ne jete ka dal qe i keqi(ai qe ben keq) ka fat me teper
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga Vizitor prej 19/12/2011, 07:52

  gjithsesi se eshte ndjenje e mire kur dikujt i bene nje miresi....
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/1/2012, 06:44

  e mira mund te mos duket disa kohe ne horizont,por nuk mbetet pa u shperblyar

  Sponsored content

  default Re: Eshte lumturi e madhe t’i besh mire tjetrit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01