Prezantimet e djemve

  MetallicA
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 22:34

  gezuar Triniti paqe.Hajt gezuar
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 12/6/2007, 22:02

  hajt gezuar metallica gezuar
  xheladin
  xheladin
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 170
  Vendi : rahovec
  Data e rregjistrimit : 13/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga xheladin prej 13/6/2007, 09:19

  Quhem Xheladin Hamza, jetoj dhe punoj nė Kuvendin komunal nė Rahovec. Merrem me shkrime tė poezisė. Kam botuar dy libra njėrin me poezi i titulluar PSE TRĖNDAFILAT ĒELIN, ndėrsa librin e dytė e kam bėrė pėrkthimin nga gjuha boshnjake e quhet DUAJA E KUMEJLIT, nė pėrgatitje ėshtė libri i tretė me poezi i titulluar NGJYRAT E SHKĖLQIMIT. Besoj se do jem i mirėpritur.  Me respekt

  Xheladin Hamza
  avatar
  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Musafir prej 13/6/2007, 09:48

  Pershendetje zoti Xheladin mireserdhe ne forum. Sa bukur tash kemi tre poet ketu ty, bacen Adem Berisha dhe Shaban Cakollin.
  Pershendetje edhe te tjerve ju deshiroj mireseardhje
  sihana
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 33
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga sihana prej 13/6/2007, 10:29

  nje mire se ardhje te gjithe anetareve te rinje sajmir_pasha,xheladin
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2007, 13:42

  mire se erdhe xheladin, uroj t'ja kaloni sa me bukur
  xheladin
  xheladin
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 170
  Vendi : rahovec
  Data e rregjistrimit : 13/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga xheladin prej 13/6/2007, 13:48

  Faleminderit pėr mirėpritjen tuaj, shpresoj se do tė shoqėrohemi nė njė mėnyrė mė hapur duke ia hapur dhe lexuar shpritin njeri tjetrit.
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/6/2007, 14:29

  Xheladin Hamza peshedetje te vecanta nga une jemi shume te nderuar qe po merr pjese ne forumin tone.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  harrakati
  harrakati
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 31
  Vendi : tirana
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga harrakati prej 13/6/2007, 19:19

  xheladin mire se na erdhe ne mesin tone kalofsh sa me mire ne kete forum
  Andi_
  Andi_
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 121
  Mosha : 32
  Vendi : sot ketu,neser atje,pasneser.....
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Andi_ prej 18/6/2007, 13:15

  ja po vi edhe une,ja sa te nxjerr bagazhet nga taksia dhe erdha.:)
  mire pra u rregjistrova edhe un se ja vlente me ardh ketu,
  eshte bere nje pune e bukur me kete forum:roll: ,shpresojme qe tani do te behet me i bukur.

  gjithsesi mire se ju gjeta si fillim gezuar
  avatar
  lonly_boy
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Mosha : 31
  Vendi : student
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga lonly_boy prej 18/6/2007, 16:20


  si te gjithe po e boj dhe une prezantimin
  jam niku
  aktualisht 20 te tjerat po i lo per ti zbuluar
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/6/2007, 17:06

  Fear mirese erdhe ne mesin tone shpresoj te gjesh ngrohetesin dhe shoqerin e duhur
  Lonly_boy mirse erdhe dhe ti tek ne per ty e njejta gje ,e rendesishme eshte nje gje te kuptohemi me njeri tjetrin e te kemi respekt pa te tjerat vijne e shkojne.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  sihana
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 33
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga sihana prej 18/6/2007, 17:23

  Mire se erdhe Fear dhe lonly_boy ju uroj ta kaloni mire mes nesh llul?: hajt edhe nje qerasje meqe jeni mysafire te rinje por jeni mysafire qe nuk ikni por rrini gezuar :D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 17:25

  Fear dhe lonly boj hajt mir se na keni urdheruar :D:D:D dhe mir se na keni gjetur

  kalofshi sa me mire ketu
  Andi_
  Andi_
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 121
  Mosha : 32
  Vendi : sot ketu,neser atje,pasneser.....
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Andi_ prej 18/6/2007, 20:23

  flm per mikpritjen gishteza triniti dhe sihana.

  sihana flm per cokollatat shum te mira:D
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Bardh prej 22/6/2007, 09:56

  Jam Bardhi nga Prishtina, ju pėrshėndes gjithė forumisteve dhe forumistėve. Ju dėshirojė qė tė kaloni sa mė mirė nė kėtė forum tė ri, ju dėshiroj ta pasuroni kėtė forum me tema dhe mendime sa mė cilsore, me postime tė begatėshme pėr shoqėrin tonė.

  Veēmas e pėrshėndes inicuesen e cila na mundėsoj tė njifemi pėrmes kėtijė forumi pėr ta prezentuar botėn tonė shpirtėrore.


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 22/6/2007, 10:07, edituar 1 herė gjithsej
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/6/2007, 09:57

  bardh si i bardhe qe je mirese erdhe ne mesin tone
  :baci:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 13:54

  mir se na ke ardhur. urojme gjithashtu qe edhe ti t'ia kalosh sa me kendshem ketu :D:D:D
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 11:14

  ju qe keni ardhur tani mir se keni ardhur te gjithe
  enya
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga enya prej 25/6/2007, 20:56

  bo bo bo sa vone qe qenkam une ... gjithe keta djema te rinj ketu e une akoma pa ju uruar mireseardhjen .... ja po e bej tani :P
  Mire se na erdhet more djema e shkrijeni talentin tuaj nepermjet shkrimeve ne kete forum ....
  ja dhe ca te qerasme nga ana ime ....

  :cig gezuar :lule:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 21:19

  o enya me lule po i qeras mi :D:D:D
  sihana
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 33
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga sihana prej 26/6/2007, 14:05

  Bardh shkruajti:Jam Bardhi nga Prishtina, ju pėrshėndes gjithė forumisteve dhe forumistėve. Ju dėshirojė qė tė kaloni sa mė mirė nė kėtė forum tė ri, ju dėshiroj ta pasuroni kėtė forum me tema dhe mendime sa mė cilsore, me postime tė begatėshme pėr shoqėrin tonė.

  Veēmas e pėrshėndes inicuesen e cila na mundėsoj tė njifemi pėrmes kėtijė forumi pėr ta prezentuar botėn tonė shpirtėrore.

  Mire se erdhe Bardh te uroj te kalosh mir midis nesh. Te pershendes
  Bardh
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Bardh prej 27/6/2007, 10:29

  Gishteza Bardhi tek tė bardhėt, shpresoj tė kalojm sa mė mirė nė forumin "Bota Juaj"yeah :pc:

  triniti i urren emrat "Bardh" qė nuk e pėrmende :silent: ha ha ha ha.
  E po mirė do kalojm pasi triniti na uron mirseardhjen.:roll:

  :shiko: Mirė se ju gjeta sihana,shpresojė se do kalojm mirė tė gjithė.
  Mirė se ju gjeta tė gjithėve..ika .... mė duket shumė forum i mirė " Bota Juaj".
  xhei
  xhei
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 17
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga xhei prej 3/7/2007, 10:12

  mirserdhet te gjithe
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 3/7/2007, 15:43

  hahhah Bardh upsss sorry gabim shtypi :D:D:D

  ja se e regulloj tani une , jam ne kohe apo jo???

  BAAAAAAAAAAAAAAAAARDHHHHHHHHHHHHH MIR SE NA KE URDHERUAR :D:D:D :baci:

  he e regullova ndonje cik mo :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:52