Prezantimet e djemve

  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 23:03

  kushtrimi mire se erdhe dhe uroj tja kalosh kendshem :D:D:D
  Dark_Angel
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 34
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Dark_Angel prej 24/9/2007, 16:05

  Prezantimet e djemve - Faqe 4 M_40e3260eae3bd2eab275da7d2f408a3d
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 25/9/2007, 19:47

  mirese u riktheve dark angel


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 25/9/2007, 22:30

  dark angel ja mir se na erdhe prap :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 26/9/2007, 18:28

  po kjo tema eshte teme e urimeve te mireseardhjeve dhe rikthimeve e
  Tironsi
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Tironsi prej 9/10/2007, 18:33

  Ka i cik qe kom ardh... Po u ngatarrova. Pa dashje hyna ke dhoma grave . Po kom qef ta boj i muhabet me burrat. I her mire se u gjeta burra ene gra. Ishalla jini mir t'gjithe. M'bohet qefi qe i goc si Gishteza, ka hap ket faqe ma na mledh bashke. E pershendes !
  Una ee.. Ahaaaa. Kush jom
  Una jom TIRONSI. Ene jom sade prej Tirone. Denbabaden. Po ka ca kohe qe jom ene Francez.
  Kom qef gallatat ene librat, kom qef gjonat qe fillojne me "P"; si psh : Punen, Paret .... Ej , mos t'ju shkoje menja vetem per ters.
  Mo shume ...... le te njifmi gjat kohes qe shfletojm ket forum ene kto faqe t'bukra. Hallall e paci.


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 10/10/2007, 17:19, edituar 2 herė gjithsej
  enya
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga enya prej 9/10/2007, 20:58

  Tironso mire se na paske ardhur ... qe prej ca kohe ... e mos u fut me tek dhoma grave (gjasme gabimisht :D :x ) .

  Na bohet qejfi nje shqiptaro-francez me shume, se jemi te paket ketu
  :roll:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 10/10/2007, 13:54

  tironsi ja mir se na ke ardhur :D:D:D
  Tironsi
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Tironsi prej 10/10/2007, 17:17

  Vallahi, jom fut pa dashje ! Nuk e di a bona keq apo mir po hyna mo. Neshti ktu jom .
  Ene t'ju them i gjo : Vallahi bilahi nuk ka mo mir se me nrru nja dy pare muhabet ene me goca , ene me cuna t'venit tat. M'bohet qefi.
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 10/10/2007, 19:33

  po me tironso po po ishalla po t'ec muhabeti me gocat e venit tat :) se ne tjerve nuk na ka ec edhe shume
  Tironsi
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Tironsi prej 11/10/2007, 16:40

  O kinezo, une kur them " muhabet " , e kam per kuptimin e mirefillte te fjales " muhabet " . Une per vehte pelqej ( pervec muzikes popullore ) gallatat, diskutimet me kedo dhe per ato fusha ku kam njohuri. Dhe degjoj kur flasin ose shkruajne per ato gjera dhe kuriozitete qe nuk njoh.
  Pak rendesi seksi ; M apo F. Mjafton te ndiehem dhe te ndiheni mire ne keto faqe me shkrime e diskutime.
  Gjithesesi, me uruan qendrim te kendshem tek ky forum, dhe une u uroj te gjitheve QENDRIM TE KENDSHEM. Zbavitje . Kenaqesi. Dhe pse jo, flisni dhe me shoket apo shoqet tuaja per kete forum, ( nje regjistrim nuk kushton asgje ) qe per mendimin tim duhet t'ia rrisim vlerat duke e pasuruar me njohurite e tona.
  Merci de votre comprehension .


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 21/11/2007, 17:54, edituar 1 herė gjithsej
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/10/2007, 15:15

  tirons mirse ke ardh ne mesin tone e pac muhabetin e embel e ja kalofsh sa me mire tek ne :8)


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Tironsi
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Tironsi prej 13/10/2007, 07:21

  faleminderit cherié
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 16/10/2007, 10:45

  tironsi hajt pra na trego fushat ku ke njohuri :D:D:D qe te diskutojme :D:D:D

  P.S: kinezi kur qahesh edhe ti mos ngelt njeri pa u qare :pool:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 16/10/2007, 19:21

  jo moj jo se nuk po qahem... po i them realitetin
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 17/10/2007, 10:44

  pse e genjen djalim mo pse e genjen djalin
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga kecka prej 17/10/2007, 10:49

  ja po i uroj edhe une mirseardhjen te gjithe atyre qe kan ardh pas meje.
  spo i mar me radh te gjithe po mir se keni ardhur dhe kalofshi bukur
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 17/10/2007, 19:20

  o trinto nuk po genjej moj...
  vdiq ai cari ?
  Tironsi
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Tironsi prej 19/10/2007, 17:47

  triniti shkruajti:tironsi hajt pra na trego fushat ku ke njohuri :D:D:D qe te diskutojme :D:D:D
  TRINITI !

  Nderin e kane zonjat ( ose zonjushat) ne fillim. Ju lutem . Pas jush.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 07:53

  wooow ne vend mo :D:D:D
  ja si fillim, hidhi nje sy temave shoqerore, gjej nje teme ku kam shkruajtur une, dhe repliko :D:D:D
  he si te duket si fillim

  P.S: kinezi jo SadSadSad ka nevoj per ndihme, dmth ta shtyj njeri nga dritarja :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 11:25

  nqse do ndihme nje cerre trinto
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 29/10/2007, 16:02

  e bej une cerren mo, po kur ske bateri ne cel si i behet???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 29/10/2007, 19:56

  karikoje... shume e thjeshte
  apo si gjithmone nuk ke kohe
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga triniti prej 30/10/2007, 11:59

  jo ne fakt po flisja per ty
  nejse
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2007, 20:15

  hahahahhahahhahaha e moj e

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e djemve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:57