Lotėt zhdukin bakteriet dhe mbrojnė sytė nga infeksionet.

  Share
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Lotėt zhdukin bakteriet dhe mbrojnė sytė nga infeksionet.

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/6/2007, 20:24

  Lotėt zhdukin bakteriet dhe mbrojnė sytė nga infeksionet.

  Nė gjuhė gjenden 100 lloje damarėsh pėr tė shijuar.
  -Nė sy gjenden 130 milionė qeliza shikimi.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

   Ora ėshtė 23/1/2019, 21:03