Kliko dhe hesht

  Edi7
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 39
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Edi7 prej 16/12/2009, 15:25

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 190374
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/12/2009, 16:08

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 350679
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:52

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 64559
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/1/2010, 11:01

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 506740
  gezim
  gezim
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 14/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga gezim prej 16/1/2010, 11:33

  ngela se heshturi Kliko dhe hesht - Faqe 6 53392
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 16/1/2010, 13:15

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 264566
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 16/1/2010, 18:54

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 653416
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/1/2010, 10:49

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 6964
  anna
  anna
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 64
  Data e rregjistrimit : 17/01/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga anna prej 18/1/2010, 13:15

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 53392
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/1/2010, 16:24

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 214263
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/1/2010, 18:57

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 53392


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 18/1/2010, 20:08

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 214263
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 18/1/2010, 21:58

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 2162
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2010, 23:10

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 506740
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/1/2010, 08:41

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 53392


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Ardhmeria prej 19/1/2010, 14:06

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 53392
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/1/2010, 16:08

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 62175
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:23

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 Icon_sad Kliko dhe hesht - Faqe 6 Icon_sad Kliko dhe hesht - Faqe 6 Icon_sad
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 28/1/2010, 12:30

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 492336
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 28/1/2010, 14:45

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 249374
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 30/1/2010, 14:12

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 527725
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 30/1/2010, 14:25

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 214263
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 30/1/2010, 14:32

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 653416
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Nike prej 30/1/2010, 14:38

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 190374
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 30/1/2010, 16:37

  Kliko dhe hesht - Faqe 6 122755


  Kliko dhe hesht - Faqe 6 492336

  Sponsored content

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:51