Kliko dhe hesht

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/7/2010, 13:14

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 2162
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 21/7/2010, 23:45

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 653416
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/7/2010, 17:02

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 549888
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 22/7/2010, 22:03

  Laughing
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/7/2010, 11:49

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 190374


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/7/2010, 18:40

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 2162
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 23/7/2010, 21:01

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 Icon_study
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/7/2010, 18:41

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 190374
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 24/7/2010, 23:08

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 111696
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 25/7/2010, 19:10

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 506740
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 25/7/2010, 22:56

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 53392
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/7/2010, 20:55

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 179518
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga AC.MILAN prej 27/7/2010, 17:24

  peeeeeeeeeeerr
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 1/8/2010, 23:48

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 Icon_study
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/8/2010, 03:33

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 711314
  Pranvera
  Pranvera
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 87
  Data e rregjistrimit : 16/06/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Pranvera prej 2/8/2010, 23:26

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 53392
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/8/2010, 04:52

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 190374
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 4/8/2010, 08:09

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 214263
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 4/8/2010, 15:52

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 903402
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga AC.MILAN prej 11/8/2010, 22:23

  uuu
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga stavri prej 23/8/2010, 12:04

  hmmmm
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Morena prej 25/8/2010, 09:53

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 97313
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/8/2010, 00:58

  dush
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/9/2010, 14:19

  Kliko dhe hesht - Faqe 18 83531
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga AC.MILAN prej 20/9/2010, 20:19

  ZzZ

  Sponsored content

  default Re: Kliko dhe hesht

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:54