Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    a besoni ne ringjallje

    skifter
    skifter
    Yjet
    Yjet


    Numri i postimeve : 1081
    Data e rregjistrimit : 03/11/2008

    a besoni ne ringjallje Empty a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga skifter 29/4/2009, 21:19

    komenti juve
    ``Blerta``
    ``Blerta``
    moderator
    moderator


    Numri i postimeve : 3352
    Mosha : 39
    Vendi : london
    Loisirs : ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit : 03/06/2007

    a besoni ne ringjallje Empty Re: a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga ``Blerta`` 30/4/2009, 13:16

    jo
    skifter
    skifter
    Yjet
    Yjet


    Numri i postimeve : 1081
    Data e rregjistrimit : 03/11/2008

    a besoni ne ringjallje Empty Re: a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga skifter 1/5/2009, 20:27

    bletra jo ama spjegona pse jo :no: seki mir bletra hahahaha
    ``Blerta``
    ``Blerta``
    moderator
    moderator


    Numri i postimeve : 3352
    Mosha : 39
    Vendi : london
    Loisirs : ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit : 03/06/2007

    a besoni ne ringjallje Empty Re: a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga ``Blerta`` 3/5/2009, 18:33

    thjesht sbesoj sdi cte them me shume..........nuk egziston nje gje e tille!!!?
    skifter
    skifter
    Yjet
    Yjet


    Numri i postimeve : 1081
    Data e rregjistrimit : 03/11/2008

    a besoni ne ringjallje Empty Re: a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga skifter 27/5/2009, 19:02

    un shum besoj ne ringjallje

    blerta kan qen dy njerz njoni ika fal 5. vakte te namazit a tjetri ka qen njeri jo i mir ka pas probleme u rah me kojshi dhe shum gjona ka bo jo te mira.
    dhe ni dit kalon gjibrili naper fshat te tyre aj njeri i mir e pyt melekin ku po shkon aj i thot po shkoj te allahi dhe fshatari e lut a poe pyt allahin ku ekom un gjenetin gjemrili i thot po kom me e pyt dhe pas dy jave vi dhe te tregoj qka tha allahi dhe gjibrili vazhdon rugen po aj njeriju jo i mir e pyt gjibrilin ku po shkon aj i tregon se po shkon te allahi dhe aje lut a poe pyt allahin ku ekom vendin un na dyjan se kom bo shum keq. kalojn dy jav dhe gjibrili prav kalon naper fsht e put aj si ka qen njeri i mir qka allahi per mua gjibrili i thot allahi spat koh mem tregua dhe fshatari i thot po qka puojke allahi si nuk pat koh met tregua gjibrili i thot allahi ish ty i perbiru njerzit per bir gjulpone aj njeri i thot ska mundsi mej perbiru per bir gjulpone njerzit gjibliri i thot ati fshatarit ti shkon ne gjehnam dhe aj njerriju i thot po si un me shku ne gjehnam po un jom fal ter jeten gjibrili i thot po ti je fal po zotit sike besu dhe besimi jyt te denon, gjibrili vazhdon kugen dhe etakon at njerin jo te mir dhe aje pyt ni soj ku eka vendin ne at dujon gjibrili i tregon nisoj si ati njerijut zoti ska pas kom mem tregua se iperbirojke njerzit per bir gjulpones aj njeri i thot gjibrilit po zoti mundet mej perbiru njerzit per bir gjupones se zoti ka fuqi shum te madhe dhe aj mundet me bo qmos gjibliri i thot o njeri ti shkon ne gjenet se besimi jyt te zoti te qel deren e gjenetit. blerta beso ne zot se zoti ka fuqi mej .ngjall njerzimin ne diten e gjukimit

    Sponsored content


    a besoni ne ringjallje Empty Re: a besoni ne ringjallje

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 29/3/2024, 06:50