Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  avatar
  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  default Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga I_wonder_why prej 25/7/2009, 01:19

  Emrin tim s'e them dot por as moshen jo. Ne fakt, as se ku jetoj s'dua te t'ju tregoj. Thjesht s'dua t'jem ne qender te vemendjes se askujt. Madje, te mos guxoje njeri ketu te beje trimin dhe te te me ofendoje mu per arsyen pse une dua t'jem anonim. Megjithate, jam nje njeri qe me te vertete ia vlen shume te dini se kush jam, meqe jam i bukur dhe tejet inteligjent, por me teper jam HOT. Sidoqofte, me vjen mire qe do shkembejme mendimet tona.
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 25/7/2009, 13:34

  I_wonder_why mirese erdhe ne forumin tone .
  Pak mister eshte mire jo cdo gje duhet te dime rreth teje .
  E rendesisme eshte qe je pjese e shoqerise sone e ndjehesh mire ketu .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  I_wonder_why
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 28
  Data e rregjistrimit : 25/07/2009

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga I_wonder_why prej 26/7/2009, 09:37

  hmm.. vetem kjo siper me uroi mireseardhje
  alinos
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga alinos prej 19/8/2009, 16:58

  I_wonder_why mirese erdhe shpresojm ta kalojm mire se bashku
  Pak anonimitet eshte e bukur yllo
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga Morena prej 19/8/2009, 18:03

  I_wonder_why shkruajti:Emrin tim s'e them dot por as moshen jo. Ne fakt, as se ku jetoj s'dua te t'ju tregoj. Thjesht s'dua t'jem ne qender te vemendjes se askujt. Madje, te mos guxoje njeri ketu te beje trimin dhe te te me ofendoje mu per arsyen pse une dua t'jem anonim. Megjithate, jam nje njeri qe me te vertete ia vlen shume te dini se kush jam, meqe jam i bukur dhe tejet inteligjent, por me teper jam HOT. Sidoqofte, me vjen mire qe do shkembejme mendimet tona.
  Mire se na erdhe argetim te kendshem !
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga Klea prej 20/8/2009, 17:55

  mir se erdhe ne kete forum I_wonder_why te uroi nje argetim te kendshem kuss

  Sponsored content

  default Re: Ju jam mirenjohes per kurajon e marre qe te kyceni njehere!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:53