Te-Li

  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Te-Li

  Mesazh nga >> TeLi << prej 18/8/2009, 18:42

  Unė jam Te-li, mė shkurtė Teli kėshtu edhe mė thėrrasin, kam dėshirė tė shkruaj, tė lexoj pėr popullin tim shqiptarė, e dua edhe muzikėn, kam shoqeri dhe prap ka vend edhe per shoqėri tė re edhe pse shoqėria per t'u krijuar kėrkon kohė, vij nga Gjilani i Anės sė Moravės (fshati Zhegėr). Shpresoj se ishte njė leternjoftim i shkurtėr dhe unė i pershendes te gjithe motrat dhe vellezerit shqiptarė tė ketij forumi.

  Mirė se ju gjeta


  Edituar pėr herė tė fundit nga Te-Li nė 15/9/2009, 21:18, edituar 1 herė gjithsej
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Te-Li

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/8/2009, 16:46

  Te-li prezantimi yt ishe mese origjinal .
  Te uroj mirese ardhjen midish nesh .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Te-Li

  Mesazh nga Annika prej 19/8/2009, 19:54

  Mire se erdhe Te-Li
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Te-Li

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/8/2009, 22:02

  Falenderimet e mia per mikpritjen tuaj Gishtėza dhe Anika, po mbes me shpresė se kėtu ka atmosferė tė ngrohtė, "bota juaj" dhe njekohesisht edhe e imja duhet tė ketė risi dhe argetim, do mundohem tė shfletoj ca tituj pėt me e gjetur veten nė ndonjėren nga temat, tė kunderten edhe te inicoj ndonje temė nuk besoj se jam jasht rregullave te forumit tuaj, edhe nje here ju falenderoj pėr pershendetjet tuaja.
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Te-Li

  Mesazh nga Klea prej 20/8/2009, 17:52

  mir se erdhe TE_LI ne kete forum te uroi nje argetim te kendshem

  Sponsored content

  default Re: Te-Li

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:59