Vajza kerkojne djem

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 10:51

  lidhje serioze aman


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:44

  hahahahahahah mir pra po filloj une :D:D:D

  po kerkoj nje djale qe :
  te kete dy shtepi, nje ne qytet dhe nje buze detit per fundjave
  te kete dy makina sportive per tangerllik dhe nje makine te vitit te fundit per ne pune
  te kete me shume se nje diplome ( te marra me lek kuptohet )
  te kete nje llogari bankare qe nuk boshatiset kurre, por shtohet dita dites
  te kete te pakten nje aktivitet privat, si psh nje hotel, apo nje lokal luksoz
  dhe te jete i paafte te lidhi dy fjale te sakta bashke

  me pak fjale po kerkoj nje politikan :P:P:P

  P.S paraqitja e jashtme nuk ka rendesi mjafton te permbush kerkesat e mesiperme :P:P:P
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 19:56

  hahahha tipika vajze shqiptare.....complimenti.a gjete gje?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 15:00

  ne fakt prandaj e shkruajta ketu se skam gjet gje :D:D:D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/6/2007, 15:35

  Triniti po ato qe e plotesojn gjysmen e kerkeses tate
  ca duhet te bejn
  ku duhet te drejtohen.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 18:07

  ne familje bad :D:D:D hahahaha
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/6/2007, 19:18

  Po familja sa e ka nr. e cel ose adresen
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 20:47

  je i interesuar ti pergjigjesh njoftimit tim :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 8/6/2007, 06:08

  Hahahahahaha. Hajde triniti, hajde.
  Nese e ka da mendjen, shif ndonje president Microsofti, Benzi, ose ndonje president klubi futbolli lal se ketu te forumi ne tjeret maksmimumi vetem 2 pika plotesojme. A pranon dhe ata qe kane 1 diplome dhe 1 makine? :)
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 8/6/2007, 23:16

  Don hahahahahaha edhe ti je i interesuar lal :D:D:D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 9/6/2007, 08:15

  Triniti na le ndonje gje ku mund te kontaktojm familjen tende
  shakaxhiu
  shakaxhiu
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 14
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shakaxhiu prej 9/6/2007, 20:10

  o trinti ata qe nuk plotesojne keto kushte ne cfare numri jane ne listen tende
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 9/6/2007, 20:10

  bo bo sa nuk dine asgje keta te sotmit
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 18:26

  he mo kinezi he, shikon ti se kane kuptuar keta :D:D:D

  shakaxhiu per ata qe nuk plotesojne kushtet nuk kam list fare une :P:P:P

  bad me dergo nje mail lal ku te me shtjellosh qellimet e tua :D:D:D

  :puthje: per kinen :D:D:D dhe :puthje: per bad :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 17/6/2007, 20:45

  kina i refuzon ato gjerat qe i kishe derguar
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2007, 22:02

  triniti kerkon arsye pse kina i refuzon ato gjerat SadSadSad
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 20/6/2007, 14:00

  sepse ndihet i tradhetuar prandaj
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 20/6/2007, 15:13

  vazhdon akoma me histroine e tradhetise kina ???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 20/6/2007, 17:19

  normale sepse sa me shume dua ta harroj aq me shume ma verteton nje gje te tille
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 20/6/2007, 20:24

  ashtu eee, e ku ???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 21/6/2007, 15:14

  duhet te ta them... ?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 21/6/2007, 16:05

  normale
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 21/6/2007, 23:12

  PASKAN PLAS TRADHETIMET KETEJ ME DUKET :p:p
  EJ O TRINITI QE KUR UN E DIJA QE IESHE E MARTUAR TI MI FTYRE TANI NA DOLE BEQARE :D :D :puthje:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 00:01

  hahahhaha bluu, po mire mo, sguxon robi te kujtoj vitet e rinise :D:D:D, e provova edhe une njer mo aman
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 23/6/2007, 00:29

  keshtu fillohet nje her dy her e pastaj e ben rruge
  po hap syt lal se po del nga rruga zotit me duket :D :D

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:55