Vajza kerkojne djem

  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 21/8/2007, 19:55

  ma shume se vajza ketu paska djem..ndonje goce per mua ka mbetuR?
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 25/8/2007, 11:19

  Hajd mo po e provoj dhe une njehere kete menyren e re te partnerit ideal:

  1. Te jete xhentil, por jo per shoqet e mia
  2. Te jete i mrekullueshem ne shtrat, por jo me shume se une
  3. Te jete simpatik, por i verber
  4. Te jete i pasur, por ti depozitoje vetem ne llogarine time bankare
  5. Te dije te gatuaje, por dhe te servire njekohesisht
  6. Te jetoje ne Tr me mua, por vetem per fundjave ( ditet e tjera te javes i dua vetem per vete)
  7. ... lere se kete po ia them tek veshi, kur ta gjej :D

  PS: Sepse paskam shprese kete here se do e gjej partnerin ideal ketu ( hahahahahaahahhaaahhaaha Laughing sepse shpresa vdes e fundit thone )
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 26/8/2007, 11:12

  hajt ishalla te ec mi kisso :)
  te une mos mbaj shprese, jo sepse nuk i plotesoj kushtet por sic ta thasshe edhe diku tjeter jam per dashurine pa kushte :) na pelqen e bejme sna pelqen i leme radhe tjetrit :)
  ciao... edhe njehere te uroj ta gjesh ate gjene ideale qe kerkoni
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 29/8/2007, 20:07

  Uauuuuuuuuuu faleminderit per urimin tend teper te sinqerte kinezo. Ne fakt tek ti s'kisha me shprese, duke pare se e kishe mendjen gjithe kohes tek kacurrelsja, ndaj thashe te provoja kete stilin e ri te kerkimit. Te uroj fat edhe ty me kacurrelsen ( dhe ky eshte nje urim po aq i sinqerte sa dhe i joti )
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 2/9/2007, 13:54

  mendjen e kam diku tjeter kisso dhe per kte te jesh e sigurt
  kacurelset jane thjesht ngushellim
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 3/9/2007, 12:36

  Sa mire qe ngushelloheni dhe ju meshkujt. Dhe thone pastaj qe mashkulli vuan me shume se femra. Ec e kuptoje kete ...:cig
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:54

  normale qe vuajme me shume se ju pse ca e di ti?
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:54

  nuk e morem vesh ca po kerkoje ti
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 8/9/2007, 17:49

  I ke ca me siper kerkesat e mia, madje dhe i ke lexuar, por i ke refuzu Sad
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 9/9/2007, 11:10

  Sad
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 9/9/2007, 20:47

  he kinez si shkoj nuna gjete ndonje vajze apo seshte gje puna!?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 12/9/2007, 11:09

  e he gjeti njeri gje ketej???

  kiss gjete gje mi motra, ti plotesoj njeri kushtet :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 12/9/2007, 18:29

  ja erdhi kjo goce tereza qe nuk ndihmon njeri Sad
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 14/9/2007, 16:13

  Asnje motra. Jo se jane kushte te veshtira jo, por u mungon guximi meshkujve. Nejse... me mire keshtu, rehat
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 15/9/2007, 18:48

  hmmmmmmm
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 16/9/2007, 18:05

  :silent:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 16/9/2007, 19:29

  :laj: ja shpresoj ta gjeni ate qe kerkoni mi
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 01:12

  po ishalla mo kinezi, fjala jote ne vesh te perendise :D:D:D

  P.S: kiss vallai motra se ke keq as ti jo, ce do i hap vetes pune kot :D:D:D
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 17/9/2007, 12:58

  e pra :cig
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 23:16

  e kam nda mendjen do behem ashtu si e di kinezi :D:D:D
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 19/9/2007, 12:49

  Dua ta di dhe una edhe una. Ma tregoni dhe muve :ne qef:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 19/9/2007, 19:51

  me mire jo kisso se ti je shpresa ime e vetme... dhe po more edhe ti rrugen qe po merr trinti aha ngela pa gje une
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 23/9/2007, 12:46

  Emmmmmmmmmmmmmmmmmmm tani po qe me shtove deshiren per ta mesuar. S'e di ti kinezi qe "gjerat e ndakuara , jane gjerat e lakmuara"?
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 23/9/2007, 15:48

  ndakuara ??? ca eshte kjo moj
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 23/9/2007, 23:30

  ndaluara mo ndaluara :D:D:D

  ca rruge po marr une njer he Shocked

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01