Vajza kerkojne djem

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 25/9/2007, 19:00

  as ti nuk e di mi? merr ere njehere
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 25/9/2007, 22:52

  me jane bllokuar hundet ca ere vje???
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 10:05

  Ore kinezi, qe ta dish ti, une dhe triniti marrim gjithmone te njejten rruge. S'e ke vene re ti qe jemi gjithmone ne nje mendje ne te dyja ?:P Ndaj mos na shaj "drejtimin" se te grij mishin te grij :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 26/9/2007, 18:59

  me vjen keq edhe per ty atehere kisso Sad
  ciao
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 26/9/2007, 21:41

  edhe per ty??? pse per ke te vjen tjeter keq???
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 27/9/2007, 10:22

  Ore kineziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii po cfare ke ti more ? Pse me dukesh kaq i merzitur ? As shakate nuk te hykan ne sy tani. Ti e di qe te dyja ne te kemi shume xhan.Ja nje super kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss per kinezin qe te rikujtohet se sa xhan e kam une :baci:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 28/9/2007, 20:28

  ehhhhhhhh
  nuk eshte asgje mos te te bjere ne sy shakaja... po po te mos te bjere ne sy nje njeri eshte cik me keq... dhe nga kjo akoma nuk jam prekur...
  per personat qe jane prekur nga ky fenomen me vjen keq trinto
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 28/9/2007, 23:03

  e he
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 29/9/2007, 09:37

  Asgje s'mora vesh una Shocked C'fare ishte kjo ???? :silent:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 18:58

  me mire qe se more vesh se ta maresh vesh dhe te mos ndryshosh eshte me keq :)
  ciao
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 01:24

  kiss eshte nje nga ato shprehjet e fjalorit vetjak qe nuk kuptohen thjeshte :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 12:24

  jo po ta dish...
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 2/10/2007, 18:03

  Ore kinezi, keto replikat e tua qe perfundojne ne fund me fjalen "ciao" s'me pelqejne fare, se me duken te shkruara nen merzitje totale. Hajde shprehuni e rrefehuni tek shoqeria. Po pres une ca sqarime nga ju te dy. C'keni qe grriceni kaq shume keto kohe?
  Apo kam bere une ndonje lemsh???
  S'e ua kam marre doren lemsheve une :P
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 2/10/2007, 19:38

  tii ??
  aspak... nuk ka asnje lemsh me sakte... po flasim normal me duket mua
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 3/10/2007, 11:21

  edhe mua keshtu me duket :D:D:D

  motra :puc:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 3/10/2007, 18:05

  ca te duket ty se nuk e mora vesh ?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 5/10/2007, 12:27

  keshtu si mjegull
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 5/10/2007, 19:16

  normale qe kur ke fillu duhan me te dredhme :P
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 10/10/2007, 14:03

  hahahhahahahaha e di qe se ke keq ti???
  ndoshta kjo eshte :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 10/10/2007, 19:49

  une nuk e kam pas keq asnjehere
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 12/10/2007, 13:49

  O kineziiiiiiiiiiiiiiiiiiii po ti e ke lene cigaren gje ?:P
  Puc shumeeeeeeeeeeeeeeee kinezi
  Motraaaaaaaaaaaaaaaa puc shume (K)
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 14/10/2007, 10:00

  edhe e kam lene... qe kur nuk me ben me pune
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 16/10/2007, 10:56

  pse me kina ca pune te bente duhani ty???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 17/10/2007, 19:54

  shume
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 08:24

  psh?

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01