Vajza kerkojne djem

  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 24/6/2007, 13:20

  ca rrug zoti thua ti mo bluu ajo ka dal qe kur ka nxjerr kaptinen.
  na dashka dhe makina,vila,leke,politikan
  e ku tja gjejem ne kesaj me ne platenin mars ndonje ufooooo
  pika ty me trinitiiiiiii
  puccccccccc.
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 24/6/2007, 15:16

  he he ja me e pastaj me pyet mua... ti e pranon vete qe me ke tradhetuar Sad
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 00:46

  hahahahaha stavri, po ma beni nje me porosi mo aman. ja mblidhuni te gjithe dhe shqyrtoni ceshtjen, fundja fundit bejeni dhe kujt i bjeri 51-shi :D:D:D
  pse keshtu beqo do me lini ju mua SadSadSad
  :baci:

  P.S: kinezo virtualisht yll, pastaj vetem cikez fare mo aman si ben dhe ti. nuk ben burri per cik tradheti jo :D:D:D
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:26

  jo mi triniti , cne te te lene beqare ty, gjithe keta cuna ketu do dali ndonje qe te duroj :D

  une per vete po kerkoj nje mashkull, po qe te jete mashkull ama, jo gili vili
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 25/6/2007, 20:27

  thua valle mi kecka do dali ndonje trim nga keta :cig: :cig: :cig:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2007, 14:21

  uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  ngaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  inatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 19:33

  stavriiiii ti????????? :rraf:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2007, 15:28

  POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  DHE ME ZOR MADJE PO SDESHEEEEEEE
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 27/6/2007, 16:09

  sdu sdu sdu heyy
  Shpirti-Shejt
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 33
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 27/6/2007, 16:13

  Laughing Laughing
  Shpirti-Shejt
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 33
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 27/6/2007, 16:13

  me duket se esht e kunderta Laughing
  avatar
  Gezimi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 28/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Gezimi prej 28/6/2007, 11:27

  persh,njeher.
  ne fillim doja tju beja nje pyetje.
  vetem triniti,qenka femer ketu,po ato te tjerat nga kan ik.
  triniti,je fantastike,me fal po ti e ke nje.
  me res.Gezimi
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/6/2007, 11:30

  gezim mirese erdhe ka dhe vajza te tjera ketu si jo kush tha qe vec trinit!i eshte ktu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 17:41

  ku jane moj
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 18:07

  paska burra ketu, si ti duash???:silent:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 20:36

  uaaaaaaaaaaaaaaaaa lo edhe kete e ve ne dyshim moj ? ja une i pari :P:P:P
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 21:16

  jane te mire kinezet???:tall:
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 28/6/2007, 21:32

  he vajza ku jane kerkesat?????????
  xhei
  xhei
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 17
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga xhei prej 29/6/2007, 10:23

  per trinitin jam edhe une i imnteresuar sh madje,trinityyyyyyyyyyy,me hiq ndonje nga pikat me bej nder se kupton ti,studenta dhe sjemi aq sh ne gjendje,kissssss
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 29/6/2007, 15:51

  ej nje pyetje kam une per keto vajzat qe shkruajne ketu:
  Po mire ju po kerkoni apo beni sikur kerkoni?

  do jua di per nder nese me pergjigjeni :D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 29/6/2007, 16:13

  Gezimi :thx:

  Xhei per ty rrush i heq te gjitha pikat une :D:D:D

  Dono ma dij mua per nder :D:D:D
  une per veten e ime po mi plotesoj njeri ato kushtet nuk ofendohem :x :x :x

  :puthje: per te gjithe :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 29/6/2007, 21:25

  ueeeeeeeeeeeeee lo meqe akoma nuk e paske provu kete kenaqesi te jetes ja ku jam i teri per ty :D:D
  trinto ule cik pazarin lal se si shume lart i paske kerkeseat...
  pse nuk i shton edhe dy byreke te meti ne pikat e tua :P:P:P
  mmmmmmmm sa te shijshem
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 13:43

  hahahhah shiko ti qe me dolen nga mendja dhe byreket e metit mua...
  dmth te kan pelqyer eee??? :D:D:D good good

  ja po e shtoj dhe nje kerekese tjeter
  te interesuarit duhet te provojne edhe byreket e metit :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 2/7/2007, 15:55

  kete e plotesoj une :P:P hahahahhahahahaha po kur ta mesova edhe shpine :P:P hahahahhahahahhaa
  shtoje edhe kte shtoje te pakten te kem konkurrent vetem ate pallen qe kam pas sa here hahahahhahahahahhahaa
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/7/2007, 21:08

  SA PO E RRIT CMIMIN E KERKESES TRINITI, PO RREZIKON TE BESH EVAZION FISKAL.
  ME KETE TE BYREKUT E PLOTESOJME TE GJITHE, PO DUHET TE RISHOHESH ATO PIKAT E PARA :D :D

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:59