Vajza kerkojne djem

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 9/5/2008, 20:56

  po ju kur nuk ta jepni per i her vetem imagjino sa ta jepni per gjithmone :D:D
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2008, 12:43

  prap sio gjynaf qare ti albatroc

  e cme trashe ti mua me kto komente
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 10/5/2008, 16:46

  ncncncncnc lere se spo e them me mire
  kiss_today
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 34
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga kiss_today prej 11/5/2008, 13:41

  thuje thuje shkodrane :twisted:
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 17:58

  kam turp ajo dhe spara e thot
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/5/2008, 21:24

  jo nga turpi stavri po spo e them nejse
  Frankfurt
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Frankfurt prej 22/11/2009, 12:52

  Nė Frankfurt, tani eshte hapur njė dyqan
  ku
  Femrat mund tė zgjedhin Meshkujt.
  Ne hyrje te Dyqanit
  ėshtė njė udhėzues pėr rregullat sipas
  te cilave
  mund tė blihet: "Ne kete Dyqan je e detyruar te zgjedhesh vetem
  njė herė. Ka 6 kate ku cdo kat eshte ndare me Meshkuj sipas Preferencave.
  Ju mund tė merrni njė Mashkull nga kati
  ku keni shkelur, por s'mund te ktheheni mbrapsht nė njė kat qė ju
  tashmė kanė lėnė! "

  Njė grua shkon nė Dyqan pėr tė marrė njė
  Mashkull -Burre-
  Kėrkon dhe shikon nė Kati 1 qe varet njė Tabele:
  "Keto Meshkujt kanė njė punė ".

  Nė Kati 2 varet njė Tabele ku:
  "Keto Meshkuj kane Punė dhe duan-pelqejne fėmijė. "

  Nė Kati 3 varet njė Tabele:
  "Keto Meshkuj kane Punė, pelqejne fėmijė, dhe jane te paraqitshem "
  "Wow", mendon gruaja, Por ndjehet e detyruar tė shkojnė mė tej.

  Ajo shkon nė Katin 4 ku Tabela thotė:
  "Keto Meshkuj kanė punė si dhe pelqejne fėmijėt, dhe ndihmojne ne punet e Shtėpise.
  "Oh Zot, eshtė vėshtirė t'e rezistoj tė mos marr nje nga keto", megjithatė, vendos te vazhdojnė.
  Nė Katin e 5 ajo lexoji:
  "Kėta Meshkuj kane Punė, pelqejne fėmijėt, jane shume te paraqitshem, jane te Pasur dhe kanė njė dell romantik.
  Ajo mendon tė qėndrojė me ne fund ketu, por pastaj Kurioziteti duke dashur me TEPER e con ne Katin e 6. Ajo lexon ne Tabele qe thotė se:
  "Ju jeni Visitori Nr. 31.456.012.
  Nuk ka burra, Kati ekziston vetėm pėr tė treguar se
  sa e pamundur
  ėshtė qė tė bėjmė Gratė tė lumtura.
  Shumė faleminderit . Blerjen e Burrave mund t'a beni vetem ne nje Dyqan Special. Mirupafshim.

  Nė krahasim me kete dyqan, ėshtė
  hapur perballe ketij nje Dyqan-Search-Grate.
  Ai ka gjithashtu 6 Kate.

  Nė Katin e pare ka femra qė e duan-pelqejne seks.
  Nė Katin e dyte duan-pelqejne seksi, dhe qe kane Pare.

  Katet 3 deri 6 nuk u pa asnje mashkull t'i frekuntoje!!!
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga >> TeLi << prej 22/11/2009, 14:42

  cila po kerkon djem apo djale moj, spo sho asnje liste Vajza kerkojne djem - Faqe 17 Icon_redface
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Klea prej 22/11/2009, 19:48

  hahaha paska dal moda e re jemi ne 2009 tani kerkojne vajzat
  shkodranja_yll
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 33
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/12/2009, 11:11

  po pra duhet me hedh ne grepat e me ba rolin e meshkujve se sa me prit sa ti thojne mendja ketyre vdiqem beqo neve
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/12/2009, 13:48

  leni llafet dhe kerkoni ma drejt se u plaket mojjjjjj

  troē thuani ..... sikurse une Vajza kerkojne djem - Faqe 17 476421
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 1/12/2009, 13:57

  skeni pune tjeter me goc qe kerkoni djem??


  rrini mos u lodhni shume...vec na shkelni synin se vijem vet ne:P
  avatar
  agoni
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 21/03/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga agoni prej 21/3/2010, 21:20

  kerkoje vajza per Lidhje
  avatar
  agoni
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 21/03/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga agoni prej 21/3/2010, 21:22

  ola akae donji vajze ketu per bised moj lajmrohuni be
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 22/3/2010, 10:53

  ishalla gjeni ju qe kerkoni
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga sandra prej 28/4/2010, 11:06

  ishalla edhe uen po thom kush po kerkon more a u paeaqit ndonjo
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Morena prej 29/4/2010, 10:06

  hahahahahahahahahah he me gjetet gje se vetem Nastradini na ka ngelur me Shabanin ketu Vajza kerkojne djem - Faqe 17 53392
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2010, 10:40

  e keni gjet gje moj vajza???
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/5/2010, 22:45

  a ka ngel kush per mua Vajza kerkojne djem - Faqe 17 95829
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/5/2010, 22:46

  Morena shkruajti:hahahahahahahahahah he me gjetet gje se vetem Nastradini na ka ngelur me Shabanin ketu Vajza kerkojne djem - Faqe 17 53392

  Vajza kerkojne djem - Faqe 17 97313 kujdes me shabanin ti
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/5/2010, 17:15

  po u erdhi puna ngusht une ketu jam
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga AC.MILAN prej 3/5/2010, 21:20

  tem interesante kjo gezuar
  Network
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 33
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Network prej 4/5/2010, 16:17

  edhe ket ja bot vetes :P
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga sandra prej 8/5/2010, 14:08

  AC.MILAN shkruajti:tem interesante kjo gezuar
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga AC.MILAN prej 8/5/2010, 14:15

  sandra shkruajti:
  AC.MILAN shkruajti:tem interesante kjo gezuar

  [b]he po kerkon gje ti?? lol! lol!

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:54