Vajza kerkojne djem

  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 23:29

  hahahahahaha kinezi me r.. sh... te ka cu dhe ke lagja ai gjeja keqe mo , po qe kam per t'ja thy brinjet une atij tani :D:D:D

  P.S: dono o lal, problemi nuk qendro ke byreku, po te gjesh ku eshte meti :D:D:D, qe te provosh byreket e metit :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 10:37

  hahhahahahahahhahaha trinto te kam thene mi qe do t te gjej edhe do te ta rrembej zemren :P:P edhe do tete le si qyryke pa zemer :P:P
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 3/7/2007, 11:07

  kinezo, i cik si veshtire tja rrembesh zemren, se eshte si ngjala ajo :D:D:D:D skapet kollaj.
  triniti, sa per metin e gjejme se i themi nakit, se e kemi edhe te policise :D:D:D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 3/7/2007, 15:51

  hahahaha kinezo cyryke mua eee??? ncncnc te miren me dashke pse s'thua ti SadSadSad

  dono :D:D:D :puthje: per mundim qe do besh per te gjetur metin kjo :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 19:45

  nuk me puth mua qe e gjeta metin, po corleonen per mundimin qe do e kerkoje Sad
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 3/7/2007, 20:04

  te puc motra ty nga inati muuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 21:43

  po ty te kam si shpirt une pa kot rri i lutem asaj una
  puc ele une tyve :)
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 4/7/2007, 01:15

  ej o trintiti o ftyre edhe un i kom provu ato byreket ke meti si i bohet ?:D hahahahaha
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 4/7/2007, 06:28

  o bluu, meti eshte si bin ladeni, e s'gjehet kollaj se jane nja 10 veta qe po e kerkojne.

  trin, une lal s'jam ne kerkim te metit, ve te tjere ta kerkojne hahahahahah
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 4/7/2007, 16:15

  hahahahhaahha bluu dhe kinezi, ju te dy e keni bo me t'futme se ju cuan ke meti, nuk e moret mundimin ta gjenit :D:D:D

  dono u dorezove ti dmth???
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 4/7/2007, 18:00

  jo trin sjam dorezu, se skam pune me metin, e bej metin te mi sjelle vete byreket.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 5/7/2007, 00:02

  hahhahhaahhhaa :puc:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 6/7/2007, 20:18

  ueeeeeeeeeeeeee e puthi Sad
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 6/7/2007, 22:24

  o kinezo ca thot kjo me te futme meeeeee :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 7/7/2007, 23:04

  shif me mos te ka fut noj gjo hahahahhahahaa
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 7/7/2007, 23:47

  vallaj se kom ni akoma mos ka hy andej nga ty me:D hahaahahahahaha
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 14:31

  hahhahahahaha tani si perfundim kujt i kishte hyre ketu??? :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 10/7/2007, 14:37

  car kishte hy?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 14:47

  ne fakt kete po mundohem te zbuloj edhe une
  pasta crendesi ka cfar rendesi ka kujt :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 12/7/2007, 14:50

  hahahahhahahahahahhaa
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 12/7/2007, 17:19

  kineziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :puthje:
  bluu
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga bluu prej 13/7/2007, 00:47

  te hyriiiiiiiiiiiiiiiiiii

  hahahahahaahahaa
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 12:27

  trintooooooooo aflohu te te puc pak
  bluu .iuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (.=q)
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 07:16

  eshte xheloz mo eshte xheloz :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 15:01

  normale mi normale

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:59