Vajza kerkojne djem

  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 13:50

  ja te te puc edhe njer :D:D:D :puc:

  ej po a ju prish ndonjerit mendja te plotesoi kushtet e mia ketu???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 15:42

  per ca po vi te ti mi shtrige qe te ti plotesoj kushtet :)
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 19/7/2007, 18:32

  he mo ju po pres te ha llokumen une
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 19:52

  ehe
  nuk behet gje, u ndame
  NESTI
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 35
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga NESTI prej 19/7/2007, 21:54

  o trinito je njish lale ueeeeeeeeeeeeeee
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 00:43

  u ndateeeeeee? pse keshtu?
  mos e mbani sekret ju ore, te kurseni llokumet.
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 10:08

  hahahahahhahahahhahaha goxha sekret :P
  lo i di kerkesat e mia ti mi lal ti thashe dje hahaha
  :8)
  avatar
  durrsaku
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 12/07/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga durrsaku prej 20/7/2007, 11:07

  o trini me mendimet qe ke ti ke me ngel beqare gjith jeten:hart: po pate ket menje
  roby
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga roby prej 22/7/2007, 18:16

  i po vetem nje triniti ka ky forum? vajzat e tjera ku jane??
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 23/7/2007, 21:51

  he pra mo nga eshte zhdukur popullsia ketu???

  durrsaku ti po i qan hallit kaloresit se ka corapet e grisura??? :D:D:D

  :puc: per te gjithe :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:50

  po pel muve
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 17:05

  pel tyve???
  tyve ti dhash live muve :D:D:D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:51

  ehe Sad
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:47

  ca ke tani???

  ne vend te qaj une qan ti

  ate burrin per mua, e gjeti njeri ketej??? :D:D:D
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/8/2007, 21:37

  pse moj ste mjaftoj une ty eeeeeeeeeeeee
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 2/8/2007, 21:37

  :D:D:D:D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 2/8/2007, 23:44

  donoo ueeeeeee fjale e kishe mo??? :D:D:D
  une tani qe te gjeta ty sdo kerkoj me tjeter :ne qef:
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 3/8/2007, 04:55

  po shyqyr qe e kuptove me ne fund..

  sa ne ke lodh mi goc :D :puc:
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 3/8/2007, 23:36

  he se shijon me shume pas nje cik lodhje eee??? :D:D:D

  :puc: :8)
  Don_Corleone
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 35
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Don_Corleone prej 4/8/2007, 06:38

  po moj shijon me shume sjam kontra. :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 6/8/2007, 09:55

  ja per hajer u qofte... trinto tani kam rruge te lire per te kacurrelsja e ?
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:27

  hahahahaha atje e ke mendjen ti eee???
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:27

  ku ta kem... ti me le... me braktise Sad
  lo
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:29

  aman triniti plekse njehere me ate kacurelsen cunin se po fle me endra. te behen njehere kacurel te dy
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga MiLaN prej 18/8/2007, 16:22

  hahahhahahahhahaha lo.... ty te kam si shpirt une se ma di hallin...
  puc shume

  Sponsored content

  default Re: Vajza kerkojne djem

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:02