Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
shaban cakolli
>> TeLi <<
6 posters

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga >> TeLi << 21/9/2009, 14:15

    Sikur ti te jesh vet stafi i forumit "bota juaj", cilat tela do t'i largosh nga forumi?


    Unė kisha me larguar fillimisht temen

    1. Ku ishe para se te hysh ne forum,
    2. ku....pas daljes nga forumi
    3. ēiftet e forumit
    4. numero 1 milion!!!!!
    5. pershendetje kur hyn -del nga forumi!

    dhe nja 10tema te kategorise "dashuria" qe afersisht lidhen shume ne permbajtje te titujve, pra tema koti!

    jepni edhe ju mendimet tuaja pse jo!

    ju flm Teli
    shaban cakolli
    shaban cakolli
    Pena e arte
    Pena e arte


    Numri i postimeve : 4940
    Data e rregjistrimit : 01/06/2007

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga shaban cakolli 21/9/2009, 19:17

    a jo te largojme tema,po mundesisht te jemi me te perpikt ne postime
    Klea
    Klea
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 731
    Data e rregjistrimit : 11/03/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga Klea 21/9/2009, 21:03

    nuk eshte nevoja te largosh tema esht problemi se ne gjdo teme duhet te komunikojne te gjith asgje me teper ,,mendimi im
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga >> TeLi << 21/9/2009, 22:26

    nese i shikoni sa tituj temash jane pa asnjė pergjegje atehere do kishit mendim tjeter edhe ti klea edhe shaban cakolli si edhe ju te tjeret qe do te beheni pjese e temes

    tung - tung
    Klea
    Klea
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 731
    Data e rregjistrimit : 11/03/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga Klea 22/9/2009, 17:01

    temat duhet te jet antari te pergjigjet edhe ne bashk me ju nuk besoj se ketu ka tema qe te largohen lali po duhet te ket gjdo teme nje pergjigje duhet te diskutohet edhe jo te kargohet
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga >> TeLi << 22/9/2009, 17:29

    Klea shkruajti:temat duhet te jet antari te pergjigjet edhe ne bashk me ju nuk besoj se ketu ka tema qe te largohen lali po duhet te ket gjdo teme nje pergjigje duhet te diskutohet edhe jo te kargohet

    ne mundemi te bisedojme edhe ne tema tjera por kjo eshte ideale , parasegjithash une kam emrin ne forum Klea, dhe me merr si teli ashtu siē me ke marr deri ne postimet e kaluara, te kunderten nuk me pelqen emri "LAL"

    Ketu ka aq shume tema koti dhe te ngjajshme dhe prej tyre ka tema qe as nuk kuptohen por une nuk lodhem shume me to, ajo qe mua sme pelqen aty edhe nuk shkruaj as nje gerrem e as nje fjale sikurse qe dikush tallet ketu me pergjegje absurde.

    titulli eshte cilen teme e kishit hjekur dhe ma mire do te ishte sikur te pergjigjesh "asnjė" se sa te shkruash diēka qe nuk egziston

    flm
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga **GISHTEZA** 23/9/2009, 06:32

    Peshendetje nga une Ne duhet te jemi me aktiv neper tema
    Shkaku qe shum tema jane ne 0 ose nuk diskutohet eshte fakti se jo shume antare i lexojne keto tema , jo se nuk jane te interesuar por vec se nuk kerkojne thelle
    Disa tema te te njejtit permbajtje behet bashkim me nje teme tjeter
    Nuk jam per heqen e temes ose fshirjen e tyre.
    E respektoj jashte mase mundimin e antarit per marrjen e kohes e shkrimin e disa shkimeve ketu.
    Kjo eshte pasuria e forumit e un nuk e lejoj te shkelet me kembe.
    Shkrime te tipit ofendues do te hiqen direkt
    Besoj se jemi te qarte tani.
    >> TeLi <<
    >> TeLi <<
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 1820
    Data e rregjistrimit : 18/08/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga >> TeLi << 23/9/2009, 06:53

    Me pėlqen mendimi yt Gishteza prandaj kalo ne vepėr -bėje at bashkim temash se bashkim mendimesh eshte veshtire te gjejmė! Unė kam vetem nje qellim e ai eshte edhe vet angazhimi im ne mesin tuaj qė forumi te ketė tema vlerash e jo tema kot qe ngelin jo tema te shtjelluara por tituj ne vete.
    Nė forum bisedohet dhe nuk kemi nevojė te jemi rob te googles, une nese hasi ne tema te tilla pos titullit, tjeter nuk lexoj ngaqė e lexoj shtypin ditor, historine e kam mesu ne shkollė...etj dhe ne forum nuk jam per te studiuar por vetem bashkim idesh, mendimesh dhe pervojen time ta kembej me vellezer e motra te kombit tim.

    me respekt sikurse
    perherė << TeLi <<
    Klea
    Klea
    Anetar
    Anetar


    Numri i postimeve : 731
    Data e rregjistrimit : 11/03/2009

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga Klea 12/10/2009, 19:00

    ka shum tema se jan te mbyllura edhe spo e kuptoj pse... ju lutem stafit te shikojne tek anija e dashurise ke shum tema te mbyllura qe ne smundemi te pergjigjemi me rrespekt klea
    stavri
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi


    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga stavri 12/10/2009, 19:16

    asnje zdo mbyllja dhe kur kam qen skam mbyll asnje tem.

    por nese jan mbyllur mire kan bo sepse cdo gje ka kohen e vet dhe vjen nje kohe qe zdo gje skadon
    **GISHTEZA**
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore


    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga **GISHTEZA** 12/10/2009, 19:47

    temat tek anija e dashurise kan qen hap ne baze te nje loje qe eshte zhvilluar
    para ca kohesh .
    Duke qene se antaret nuk paten shum interes temat u mbyllen por un i lashe te te lexohen te pakten do hap disa tema por jo te gjitha .
    skifter
    skifter
    Yjet
    Yjet


    Numri i postimeve : 1081
    Data e rregjistrimit : 03/11/2008

    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga skifter 28/10/2009, 18:39

    temat asht shum let ti fshish se nuki pelqenj boses ose dikujt tjeter temat nuk na pengojn po ne duhet te dabatojm dhe ta vlersojm ato pergjigjje te mira.

    Sponsored content


    Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ? Empty Re: Nėse TI je stafi i forumit, cilat tema do t'i largosh ?

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 19/4/2024, 15:21