Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Frankfurt
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Frankfurt prej 19/11/2009, 14:09

  Mire se erdhi dhe Antari 1001 Ida77 !

  1001-shi eshte shifer qe ka hyre ne Mitologjine Boterore dhe me siguri qe eshte nje Numer-Shanci!

  Pershembull, te gjithe kemi ndegjuar per Perrallat e "1001 Neteve"!


  Ida77 te urojme qendrim te bukur ketu ne Forumin tone " Bota Jone"!
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ida77 boja juaj eshte per ty

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/11/2009, 14:12

  Ida77 mireserdhe ne forum kalo sa me mire ne mesin e kesaj shoqerie fantastike.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Frankfurt
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Frankfurt prej 19/11/2009, 14:32

  :)
  GISHTEZA, une i bera nje koment Ida77 tek Tema e 1000-shit, kurse ti hape te re:)

  Po e pershendes dhe ketu pra duke i uruar Ida77 mire se ardhjen!
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/11/2009, 15:14

  E nderuara Ida77,
  prano pershendetjet
  e mia nder me te sinqertat
  me deshire qe prania jote ne
  mesin tonė te karakterizohet me
  nje kontribut dhe freski per forumin tone
  dhe tuajin, Bota Juaj padyshim se ka zemer
  te madhe prandaj shoqerohu dhe ndiju sikurse ne
  shtepine tuaj. Sinqerisht nga ana ime, TeLi
  avatar
  Ida77
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 19/11/2009

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Ida77 prej 20/11/2009, 12:13

  Flm shume per mikepritjen,jeni te mrekullueshem.
  Ju pershendes... Ida77, Bota Juaj eshte per ty 190374
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Vizitor prej 21/11/2009, 13:34

  ida77 mirese erdhe
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Klea prej 21/11/2009, 15:29

  mir se na erdha ne bota forum ida77 te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Annika prej 22/11/2009, 13:11

  Mire se erdhe Ida77

  Sponsored content

  default Re: Ida77, Bota Juaj eshte per ty

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:03