Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 20/11/2009, 16:53

  Disa anetare me kane bere pyetje perse nuk i shof postimet e mija ose te tjerve ose i shof vetem postimet e mija jo te tjerve... Kjo mund te ju ndodhe nese nuk keni pastruar "catche" ne pc tuaj.
  Me poshte une po jua jap me screenshot se si behet pastrimi i catche dhe nese kete e beni atehere jam i bindur se nuk do te keni telashe me asnje shfletues.
  Nese perdorni FIREFOX-in
  Dy metoda jane ne dispozicion tuaj ketu, i pare qe eshte me i thjeshti dhe i shpejte per te gjithe te pastruar cache ne kompjuterin tuaj. Vetem kliko "Ctrl + Shift + Del" ne tastieren tuaj. Nje dritare do te shfaqet qe ju lejon te qartespni te dhenat private ne browser. Nje nga opsionet qe ju mund te zgjidhni ketu eshte "Cache", keshtu qe te jete i sigurt qe ju kane shenuar kete kuti para se te konfirmuar fshirjen. Ky opsion eshte ne dispozicion edhe ne butonin "Tools" ne menyne tuaj kryesore (te dhena te qarta privat). Nese keni nje faqe te hapur duke e bere kete, mos harroni te freskoni ate.
  Ja si duket ne screenshot kjo:
  Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni Cache_13

  Nese perdorni INTERNET EXPLORER-in
  ne menun kryesore zgjidhni dhe klikoni Tools pas kesaj klikoni Internet Options. Ja si do te duket kjo:
  Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni Cache_10
  Qendro ne butonin GENERAL dhe me poshte kliko butonin DELETE ne sectionin "Browsing History" siq po e shifni ne screenshot me larte. Ju tani do te shifni nje liste per te fshire te dhenat private dhe te perkohshme. Kliko butonin me larte ne delete temporary files dhe DELETE per te konfirmuar fshirjen. Ja si duket kjo:
  Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni Cache_12
  Vetem klikoni delete all dhe pc juaj do te pastrohet nga catche.
  Nese keni akoma ndonje pakjartesi apo pyetje mos hezitoni me merrni ne mesazh privat do ju spjegoj nuk pritoj.
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/11/2009, 18:00

  te flm Naki per informacionin


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  gezim
  gezim
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 14/12/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga gezim prej 16/12/2009, 11:04

  pse, nuk mund te dergoj pm , askujt ?

  askund nuk lexova qe thot, pa i ber kaq postime nuk hapet pm
  apo ne e hapim pm kur te shfim vlerat tua

  apo si e keni ?
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/12/2009, 16:00

  Gezim duhet te kesh mbi 20 postime pa te kesh mundesi te dergosh mesazhe private


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  gezim
  gezim
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 14/12/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga gezim prej 16/12/2009, 22:04

  **GISHTEZA** shkruajti:Gezim duhet te kesh mbi 20 postime pa te kesh mundesi te dergosh mesazhe private


  me fal qe pyeta, shikova majft, spash dikund qe ishte, qe thot sa postime.
  mir flm shummm
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 21/12/2009, 07:51

  Pershendetje e nderuara mike Gishteza kam nje pyetje?
  ka koh qe kam ber nje link tek firma cfar esht arsyeja se nuk me del tek postimi edhe pse shum her e kam paraqitur mbase e kam shikuar se nuk del prap tek postimi
  por edhe nese nuk ban prap nuk esht aq shum me rendesi me respekte nga ana ime
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/12/2009, 08:39

  duhet te shkosh tek profili yt e duhet te klikosh mbi po tek Bashkangjite firmėn gjithmonė :


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 21/12/2009, 08:56

  Flm mike shikova tek preferencat dhe esht po
  nese del bukur nese nuk del prap mbetet bukur nuk esht asgje me rendesi te pershendes perzemersisht ke respektet dhe nderimet e mia
  Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni 549888
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/12/2009, 11:52  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 21/12/2009, 11:59

  Flm mike e nderuar e shikova sapo postova tani doli
  te pershendes me respekte nga ana ime
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga stavri prej 7/2/2010, 19:50

  une skam pyetje jam ok me forumin
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 15:08

  Lus anetaret e forumit qe para se te publikojne diēka, te shikojne mire titullin e temes ne menyre qe t'mos lodhemi me editime, bashkim temash apo edhe diē tjeter... pra nese s'po gjen titull adekuat te nje teme, inico teme te re, prandaj duke ju falenderuar ne mirekuptim ju le te kaloni sa me mire ne Bota Forum
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Nike prej 9/3/2010, 15:20

  Njelloj kam edhe une si teli qe ti lus antare para se te postoj ne tem te shikoj e mos te ngatrrohen temat se pash sandren te poezit e pamposhtures qe ka ven poezit e saja e qe nuk jan te ni nivelit.
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 15:24

  Nike shkruajti:Njelloj kam edhe une si teli qe ti lus antare para se te postoj ne tem te shikoj e mos te ngatrrohen temat se pash sandren te poezit e pamposhtures qe ka ven poezit e saja e qe nuk jan te ni nivelit.

  Ti i shef dhe nuk i editon!!!

  shpresoj se anetaret aktive te forumit kete keshille e marrin miqesisht dhe mirekuptim Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni 95829
  ju pershendes te gjitheve e sandren pak me teper meqse po inicon tema ngjyrash plot per te cilat ka nevoje forumi, gabimet e leshuara pa qellim ne i faliam aq sa edhe mikja jone e nderuara "Drita".
  e pamposhtura
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 15:26

  Gjithsesi qe tek une ska asnje problem une vetem i terhoqa verejtjen qe heren tjeter te ket kujdes per postimet e saja, une gjithsesi e respektoj ate dhe te gjitha postimet e saja, por tani se si po ndihem keq dhe me faj pse bera repliken tek poezit qe kishte postuar. Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni Icon_redface
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/3/2010, 13:21

  Pershendetje per Stafin kam nje pyetje

  Perse me esht bllokuar pm qe ti kthej pergjigjjet vllaut tim te nderuar Elhamiut
  nese ben ta di pse dhe per cfar esht arsyeja
  me respekte nga ana ime
  **Ardhmeria**
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 10/3/2010, 17:06

  E nderuara Ardhmerija, profili juaj eshte perfekt pa asnje te mete, po nese e ke tejkalu limitin ku te tregon po e hapet ju, atehere shlyeni disa mesazhe dhe ia dilni asaj qe kerkoni., nga na jone s'ka pasur asnje ndrrim tek ju!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/3/2010, 17:18

  >> TeLi << shkruajti:E nderuara Ardhmerija, profili juaj eshte perfekt pa asnje te mete, po nese e ke tejkalu limitin ku te tregon po e hapet ju, atehere shlyeni disa mesazhe dhe ia dilni asaj qe kerkoni., nga na jone s'ka pasur asnje ndrrim tek ju!

  Thank you i nderuari Teli per pergjigjjen
  por nuk esht ai problem sepse po te hy tek mezashet per anetaret e tjer te shkruaj ben vetem tek ky anetar nuk ban
  dhe shenja nuk esht edhe ne Forum kur poistoi une vetem e tij nuk ipet pm
  vetem desha ta di se kush e ka ber dhe per cfar arsye se ashtu asgje me rendesi nuk esht tek une per pm
  i kam letrat hapur
  me respekte nga**Ardhmeria** Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni 653416
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 10/3/2010, 18:00

  hahahahahaha

  prandaj ju paskit pyetut jasht asaj qe duheshit pyetur!

  Atij ja paska bllokuar dikush dhe ashtu do ta kete per ndonje arsye qe ka nje argument, po ndoshta edhe vet ai e ka blluar me qellim per t'mos marre mp e fundja hiēu be ti se nuk eshte hiē njeri i mire hahahahahahhaa

  mire u lexofshim!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/3/2010, 18:04

  Flm i nderuari Teli Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni 653416
  e pamposhtura
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga e pamposhtura prej 10/3/2010, 18:23

  Kam problem me portalin spo shkruaj une apo dikush tjeter nuk me hapen temat te cilat jan shkruar,perderisa jam ne linje me duhet ta mbyll per ti lexuar temat e dites, se di ku eshte problemi.
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 10/3/2010, 18:34

  Pa ndonje njohuri ne kete qe ju thoni por meqe une s'e kam kete problem, po them se diēka ne PC tuaj mund te mos jete ne rregull!
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/3/2010, 19:57

  e pamposhtura shkruajti:Kam problem me portalin spo shkruaj une apo dikush tjeter nuk me hapen temat te cilat jan shkruar,perderisa jam ne linje me duhet ta mbyll per ti lexuar temat e dites, se di ku eshte problemi.
  Provo njehere me F5 mbaje shtyp qe te besh rifresh faqes
  nese ke problem me kontakto serisht
  normal asnje nuk mund te shkruaj me emrin tend


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  elhamiu
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 32
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga elhamiu prej 10/3/2010, 21:32

  >> TeLi << shkruajti:
  elhamiu shkruajti:ore teli, si flet kshu bree

  une asgje skam prek en profil ti jap me gjith kod hyn shikooo

  me ardhmen asgje te keqe skam , gishtez i qoj pm edhe me kthen pa problem provo ti teli me dergo

  amon moskshu teli

  ishte shaka o Elhami djali
  ndaj mos e lodh koken se bahet mire!
  dmth ti veē me gishtezen deri tash aaaaaaa!!
  hallal te qofte

  Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni 913793


  cnncncc okok
  Loqki
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Loqki prej 30/3/2010, 16:37

  E nderuara gishteza dikush nga anetaret ka vuar nje firme me code qe slejon te postoje te tjeret eshte me levizje edhe pengon shum te postosh .flas per vete sme lejon te postoj ne disa tema tek pershendetje edhe ne disa te tjera ,ju lutem shikoje pak se smundem te postoj ne disa tema

  Sponsored content

  default Re: Pyetje - Pergjigje rreth forumit dhe veshtersive qe keni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:00