BAD BOY 4 LIFE

    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 3/10/2007, 17:40

    edhe mu edhe mu
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 5/10/2007, 12:11

    po ty ca te jap une, adresen e shpise :D:D:D
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/10/2007, 16:12

    o triniti ti e ke emailin tim ti aty ma sill nr tend ma co me email ok yllo
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 5/10/2007, 18:06

    edhe ate ta di... me dergo nr e gjoksit hahahahahhaa
    avatar
    Vizitor
    Vizitor

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga Vizitor prej 8/10/2007, 10:28

    cuni me i bukur i forumit eshte
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 9/10/2007, 12:05

    lona me shkuqe tani me bere me turp
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 10/10/2007, 13:58

    lona na mi se jam keshtu si tip xheloze une :D:D:D

    kina tani vendos do timin apo te asaj tjetres :D:D:D
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 10/10/2007, 17:58

    o triniti du nr tende ma sill ke adresa
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 10/10/2007, 19:35

    tendin trinto se ajo tjetra nuk ma jep
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 16/10/2007, 10:45

    hmmm te mendohem njer :D:D:D
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 16/10/2007, 19:53

    nje nr ke per te dhene moj sa mendohesh edhe ti sikur do ma japesh te terin
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 17/10/2007, 10:42

    po ti e di mo qe jam keshtu tip riflektues une :pool:
    kecka
    kecka
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 192
    Mosha : 40
    Vendi : as vete nuk e di
    Puna : kecke
    Data e rregjistrimit : 10/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga kecka prej 17/10/2007, 10:50

    ka lene ndonjeri ndonje nr tel ketu si perfundim
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 17/10/2007, 11:09

    triniti sme ke sjell gje ne email ta mbash mend
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 17/10/2007, 19:30

    hahahahhahahahaha bad boy po mendohet re... te te jape nr ty apo te ma jape mua.... (mua jo nr e tel)
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 18/10/2007, 10:13

    o kinezo nr e mora un dhe me solli sms ke cel dhe me tha kur te vi ne shqiperi do ti jap te gjitha.
    kkeshtu qe qesh mir kush qesh i fundit hahahhahahhahhahahahha
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 07:59

    si ishte ky muabeti mo se nuk e kapa une????
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 24/10/2007, 19:10

    ku je moj triniti qe nuk me kthen sms se te kam cuar 1 prandaj
    triniti
    triniti
    Admin
    Admin

    Numri i postimeve : 3390
    Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
    Puna : realiste :D:D:D
    Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
    Data e rregjistrimit : 28/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga triniti prej 25/10/2007, 11:12

    se mos shkruan ne fund se nga kush eshte sms ti ...
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 25/10/2007, 16:20

    nr im eshte me 069....181 ne fund
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 11:31

    hahahahhahaha e paske taku o bad hahahahahahaha
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 26/10/2007, 15:30

    :qesh:
    COCAINA
    COCAINA
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 20
    Data e rregjistrimit : 06/07/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga COCAINA prej 26/10/2007, 16:51

    triniti shkruajti:si ishte ky muabeti mo se nuk e kapa une????
    :pafajshem: kur ta kapesh ti lal :fal:
    MiLaN
    MiLaN
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 4051
    Data e rregjistrimit : 29/05/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 18:44

    do ja kene kap te tjeret perpara hahahahhaha
    bad_boy_4_life
    bad_boy_4_life
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 177
    Mosha : 33
    Vendi : Durres
    Data e rregjistrimit : 02/06/2007

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga bad_boy_4_life prej 26/10/2007, 19:54

    kinezo nga bohet kjo gishteza qe nuk flet fare

    Sponsored content

    default Re: BAD BOY 4 LIFE

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 19/9/2019, 02:57