BAD BOY 4 LIFE

  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 23/12/2007, 16:43

  o ero po me pse mos te takohena :D:D kur te kena leke se jena i cik holle per momentin hahahahahhaha...
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 24/12/2007, 02:32

  hahahahaahaha o gje e keqe :D:D:D

  P.S: o ero qe thu ti ne dhe takohemi po kina ka nje problem te vockel eshte shume gjumash :D:D:D dhe ja fut gjumit :pool:
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 24/12/2007, 13:45

  kush ishte ajo gjeja e keqe :D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 25/12/2007, 02:45

  ky pra qe ka shkrujt kete repliken me siper :D:D:D
  Erisel
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Erisel prej 25/12/2007, 08:00

  Ok Kina, lol!
  Trini, ai eshte gjumash ? Jo s'besoj se prane teje meshkujt flene gjume. Jo per gje por u hedh kova me uje ti. :D :D
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 25/12/2007, 19:19

  tirnto jo po thashe :D:D

  ero nuk flejne jo se u hedh uje ajo me... po i kap nje temperature lale qe nuk e ke idene :D:D:D:D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 26/12/2007, 12:33

  O triniti kur do na nderosh me ardhjen tende ne shqiperi
  Se do ta bej naten drit do ta bej
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 26/12/2007, 13:28

  o bad nuk ka nate ajo me lale :D:D gjithmone drite i rri
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 26/12/2007, 15:23

  Po vetem te vi triniti se ja bejm erresir
  po nuk besoj te vi ta provoj nje her
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 26/12/2007, 19:35

  veshtire te te realizohet deshira bado :D:D:D
  i pelqe drita e perendimit ksaj :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 27/12/2007, 02:02

  vallai kina aq me pelqe sa.... :pool:

  bado me kismet zotit tu pa tu bo... do vi edhe une ndonje dite :D:D:D, ndonje nate e kisha fjalen qe te ma besh dite

  puc
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 27/12/2007, 16:04

  To See To Do trinito mir se te vish me kra hap do te pres
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 27/12/2007, 16:06

  Se nuk me the te pelqyen foto mi triniti se per ty i vura
  U afrova sa me afer teje aty ku kam dal
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 28/12/2007, 18:31

  i kane pelqey bado :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 29/12/2007, 01:04

  normale :D:D:D
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga kecka prej 29/12/2007, 01:36

  edhe pse nuk me pyeti njeri mua sme pelqyen
  ndonje foto me hot nuk ke ti djali i keq?
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 29/12/2007, 16:11

  Kecka varet kujt i thua ti hot
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 29/12/2007, 18:09

  pikerisht... nje foto me nje sobe me korent bado :D:D mbase do ishte hot hahahahahhahaha
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 30/12/2007, 11:08

  Kinezo mbase kerkon kete foto


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 30/12/2007, 11:11, edituar 1 herė gjithsej
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 30/12/2007, 11:09

  Kecka te ketij lloji i don fototBAD BOY 4 LIFE - Faqe 8 Wallpa10
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 30/12/2007, 16:36

  hahahhahahahahahhahahahahaha me hot se kjo nuk ka ku vete hahahahahhahahaha
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 30/12/2007, 23:44

  iiiiii sa e shemtuar ajo foto SadSadSad
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:17

  ke dhe nickun anglisht mo karajfil duhet ta kuptosh cfar nenkupton "hot"
  gjithsesi nqs per ty ajo foto eshte hot, me vjen keq shume se spaske kuptuar gje nga jeta
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 15:31

  hhahahahahha o kecke veri nje percaktues shkrimit tend mi kujt i drejtohesh :D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 1/1/2008, 22:00

  kecka pse mi ngacmon djemte ti eee???

  Sponsored content

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01