BAD BOY 4 LIFE

  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 2/1/2008, 10:07

  Kecka foto hot te vej un,por kur te hapesh ti nje forum per te ven foto hot
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 2/1/2008, 10:11

  Kecka pastaj disa pjes te trupit ti kam nxierr tani duhet te imagjinosh ti "hotin"
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 2/1/2008, 10:37

  SE harrova un GEZUAR VITIN RI 2008,TE JET NJE VIT ME SA ME SHUM LEK,DASHURI,SEKS,ME GJONA "HOT" DHE SE HARROVA SHENDETI MBI TE GJITHA.
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 2/1/2008, 19:22

  u hutove bado hahahahahahahhahahaa...
  o trinto ma hoqe menjen me ate tel. ku e keeeeeeee fuuuuuuuuuuuuutttttttttttt apo mora ne moment te papershtatshem :D:D:D
  kecka puc lali
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 2/1/2008, 21:47

  ishte shume i papershtatshem lal Embarassed

  te puth degjohemi neser :D:D:D

  bad gezuar edhe ti rrush
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 12:15

  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mashtruse Sad sa neser do kalojne moj
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 8/1/2008, 12:26

  pse une e kam fajn qe nuk je i disponueshem ti?
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 21/1/2008, 20:12

  e moj e une prape
  kecka
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 40
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 11:49

  kinezi puc edhe une :D

  pse e ka mbyll bookun fotografik ky badi me
  MiLaN
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 1/2/2008, 13:36

  yyyyyyyyyyyyy kecka me puci mua :D:D sa i lumtur jam :D:D:D
  mos me flasi njeri per nja tre vjet tashi :D:D:D:D
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 15:39

  po deshe kinezi ne na lusin :D
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 12/2/2008, 10:33

  Si po ja kalon ca po behet knej se un kam bo shum mungesa,do vi shum shpejt,se kam pas shum pun.si po ja kaloni kendej,shkruani ca fotosh doni tju vej.Cup te gjithfe sidomos trinitin
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 12/2/2008, 16:42

  baaaaaaaaaaaaaaaaad po ku je mo ku je SadSadSad
  puc shume shume edhe muve :8) :ui:
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 11/3/2008, 17:39

  Ckemi bota si po ja kaloni ca behet kendej paskan ndryshuar shum gjera
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/3/2008, 20:32

  po ca duhet me bere per mire ndyshimet jo per keq


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 12/3/2008, 16:36

  Po Triniti nga bohet?
  Gishtez mir paske bo qe paske heq ca tema
  Duhet me gjet pak e sakt.
  triniti
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 18:42

  jo me bad ne fakt i hoqa une temat :D:D:D po nejse hahahahaah

  ketu jam ketu
  te puth
  avatar
  ArLinD.1month
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 18/03/2008

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ArLinD.1month prej 18/3/2008, 14:11

  Eh ky Bad....
  Gjithmone shume interesant...
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 18/3/2008, 21:53

  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 9 Wallpa11
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 21/3/2008, 16:38

  Shum mungesa ka ktu ne forum
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 8/4/2008, 14:03

  Trinitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  Gishtezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  ku je ni
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/4/2008, 14:11

  kan humbur Sad
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 9/4/2008, 19:13

  Ckemi Blerta
  Ku kan humb kto mi goc
  Shyqyr qe qeke ti te pakten
  Nga je
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Shoqnia

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 2/6/2008, 12:56

  BAD BOY 4 LIFE - Faqe 9 Cimg4410
  bad_boy_4_life
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 33
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 2/6/2008, 12:57

  Do vej prap po duroni i cik

  Sponsored content

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01