Mėmėdheu

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Mėmėdheu

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/11/2009, 14:13

  Mėmėdhe quhetė toka --------------------
  ku mė ka rėnurė koka. --------------------
  ku kam dashur mėm'e atė, ----------------
  ku mė njeh dhe gur' i thatė.... -------------
  -------------------------------------------
  ku jam rritur me thėrrime ----------------
  ku kam folur gjuhėn time. -----------------
  ku kam fis e ku kam farė,- ----------------
  ku kam qeshur, ku kam qarė....


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Mėmėdheu

  Mesazh nga >> TeLi << prej 18/2/2010, 10:46

  memedheu eshte i shenjtė
  s'kam dyshim unė e as ti
  kete e din gjithkush ne jetė
  perderisa s'eshte n'vend te vet!

   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:53