Mire se erdhe Idaaliu

  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Mire se erdhe Idaaliu

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/11/2009, 07:50

  Shpresoj se forumi yne juaji ka vend te merituar
  edhe per juve, prano pershendetjet e mia ne njeren

  ane dhe te stafit "Bota Juaj" ne anen Tjeter.

  shoqerohu me ne
  si dhe ndihuni
  si ne shtepine
  tuaj
  Frankfurt
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mire se erdhe Idaaliu

  Mesazh nga Frankfurt prej 27/11/2009, 14:28

  Pershendetje dhe mirseerdhe ida!

  Te uroj qendrim te kendshme ne gjirin tone!
  hugg
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mire se erdhe Idaaliu

  Mesazh nga Klea prej 27/11/2009, 17:25

  pershendetje mir se erdhe Idaaliu ne kete forum te uroj argetim te kendshem
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mire se erdhe Idaaliu

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:41

  Mire se erdhe Idaaliu

  Sponsored content

  default Re: Mire se erdhe Idaaliu

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:58