fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/11/2009, 00:10

  fatjon,dhe Olsaa jane dy antaret me te ri te forumit
  Ju uroj mireseardhje ne forum.............


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Klea
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga Klea prej 28/11/2009, 00:24

  mir se erdhet fatjoni edhe olsaaa

  ju uroj argetim te kendshem ne kete forum
  Frankfurt
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga Frankfurt prej 28/11/2009, 00:42

  Pershendetje nga une dhe Fatjonit e Olses!

  Qendrim te kendshem ketu! ze
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/11/2009, 09:51

  Mire se keni ardhur Fatjon dhe Olsa

  ju deshiroj argetim te kendshem
  Annika
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:38

  Mire se erdhe Fajton dhe Olsaa

  Sponsored content

  default Re: fatjon dhe Olsaa Mirese erdhet

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:02