Jeta me ka mesuar qe...

  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 00:27

  Jeta me ka mesuar qe te jem i sinqert, i moralshem, edhe vetvetja!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/2/2010, 07:10

  Jeta me ka mesuar edhe pse nganjeher esht e rend por te perballoi pa pengesa te gjitha
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 14:36

  BeLti shkruajti:Jeta me ka mesuar qe te jem i sinqert, i moralshem, edhe vetvetja!
  Jeta me ka mesuar qe... - Faqe 2 913793 Jeta me ka mesuar qe... - Faqe 2 913793 Jeta me ka mesuar qe... - Faqe 2 913793 Jeta me ka mesuar qe... - Faqe 2 913793
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:20

  Jeta me ka mesuar te jetoj jeten ashtu siq duhet!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:16

  BeLti shkruajti:Jeta me ka mesuar qe te jem i sinqert, i moralshem, edhe vetvetja!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:18

  jeta me ka mesura qe tjem e sinqert dhe mbi te gjitha tjem besnik si dhe tmos bej dallim kudo ne shoqri apo ne shkoll fakulltet apo ne pun te gjtih jemi te barebart
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 19:43

  Jeta me ka mesuar qe te jetoj!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 19:50

  Jeta me ka mesuar qe te jem e sinqert e drejt e respektushme me karakter!
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga BeLti prej 6/3/2010, 01:43

  Jeta me ka mesuar qe si ti perballoj baticat dhe zbaticat qe na ofron jeta,,
  LyricalGirL
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 28
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga LyricalGirL prej 6/3/2010, 06:21

  Jeta me ka mesuar te jem e drejt me te gjithe
  lola.vet
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga lola.vet prej 6/3/2010, 12:33

  Jeta me ka mesuar te rrespektoj njerzit per rreth qe ikom
  elhamiu
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 32
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga elhamiu prej 6/3/2010, 13:46

  jeta me mesoj te jetoj

  Sponsored content

  default Re: Jeta me ka mesuar qe...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:54