sikur.....

  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/3/2010, 00:29

  Sikur te me vinte gjumi tani nuk do ishte keq sikur..... - Faqe 10 97313
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/3/2010, 12:10

  sikur te mos isha ne pune,do dilja ne sheti
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 11/3/2010, 14:37

  Sikur me duhet te dal tani nga pc ju pershendes te gjitheve dhe ju uroi argetim te kendeshem ndegjohemi me von sikur..... - Faqe 10 778489
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 11/3/2010, 14:47

  sikur te dilja per nje expresso tani sikur..... - Faqe 10 83531
  STARKA
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 35
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga STARKA prej 3/6/2010, 17:20

  Sikur te ishte dhe dikush ne forum do ishte shume me mire
  Loqki
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Loqki prej 3/6/2010, 18:15

  sikur te isha aty ku je ti edhe te pimin nje dolli per ate njeri qe don ti sikur..... - Faqe 10 2162

  Sponsored content

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:56