sikur.....

  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/1/2010, 00:35

  Sikur Hannah sonte nuk qenka ne disponim te humorit sikur..... - Faqe 2 685877 respekte nga ana ime
  Hannah
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Hannah prej 14/1/2010, 00:39

  Sikur ardhmeria te bente humor baaaaaaaaaaah
  Asnje humor me sens te prisht dhe ne llogari te tjetrit nuk eshte i udhes

  P.s Sikur paragjykimet te kishin lidhje me humor!!!!!!!!!!!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/1/2010, 00:42

  Sikur me vie te qesh cfar te keqe ka nese mendon dikush per mua se jam e gjinis tjeter dhe kan menduar por kam pasur mirekuptime pa bohhhhhhhhhhhhh sikur..... - Faqe 2 685877
  Hannah
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Hannah prej 14/1/2010, 00:44

  Mua aspak nuk me duket qesharake
  Sepse nuk me ka ndodhur ndonjehre te mendojne se jam e gjinis tjeter pervec ne kete forum
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/1/2010, 00:50

  Sikur qe e di une me shum se dy vite jam ne ket Forum dhe per mua ka qen dhe do mbetet Forum i mrekullueshem edhe nese me pyesin apo dyshojn se jam e gjinis tjeter nuk nevrikosem sepse e skjaroi dhe mirekuptohem apo njeriu kur ka mizen mbas veshi esht tjeter
  Hannah
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Hannah prej 14/1/2010, 01:01

  nuk i perkon temes, nese je e zhgenjyer, mos posto,
  nese mendon se paska vegla ketu, ti qendro origjinale
  por se paku marketing mos beje ne sejcilin postim!

  stafi
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/1/2010, 01:26

  Sikur do te thoja sa i perket imponimeve njeher imponohesh por vie koha e realitetit qe dalin ne shesh njerezit qe po paraqiten me maska
  dhe sa i perket si vegel e te tjereve nuk behem e di vehten se ku jam dhe deri ku do jem ,

  Secili person tregon vehten ne fillim
  sjellja dhe respekti tregojn veht mua me beri me se shumti tek ti reagimi dhe sjellja juaj aq e mencur mos posto me me persona budallenj !!! edituar...gjerat e tilla mund ti bisedoni ne MP
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/1/2010, 10:10

  sikur s'e paskam ditun se ketu paska edhe budallenjė!!!
  keto fjale nuk kane vend ne temat e forumit tone prandaj shyqyr zotit qe njerezit jane te ndryshem, po te ishin te gjithe te njejte atehere asgje s'do te ket kuptim ne kete bote!
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Morena prej 14/1/2010, 12:28

  Sikur te kuptoja per cfare behete fjal ketu ?
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2010, 19:29

  sikur e paskeni bo tema e djela debat me duket ene jo sikur jeni pershtat temes.

  sikur te kisha nje anije kozmike te boja i xhiro anej nga marsi mbase kapja ndonje te dashur aliene:P
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Nike prej 14/1/2010, 20:53

  Sikur jam e mendimit me ardhmerin per dyshime ahahaahaha
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/1/2010, 20:58

  sikur po pajtohem nganjeere sikur..... - Faqe 2 53392
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Nike prej 14/1/2010, 21:00

  hahahahah po Te-li edhe uen pajtohem nganjeher kur kam dyshime
  avatar
  princi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 21
  Data e rregjistrimit : 27/11/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga princi prej 14/1/2010, 21:10

  sikur ndryshoj gjithqka
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Nike prej 14/1/2010, 21:13

  Sikur ti deshiroja mire se ardhje shokit tim princit
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/1/2010, 21:15

  Sikur do te na tregoj njera se paska shoke edhe kjo, sikur..... - Faqe 2 298502 hahahahaha
  avatar
  princi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 21
  Data e rregjistrimit : 27/11/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga princi prej 14/1/2010, 21:22

  sikur ma nderrun emrinnme dukett
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Nike prej 15/1/2010, 00:50

  Sikur te dija kush po na rrin ofline i fshehur
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/1/2010, 00:53

  Sikur po pergjojn se si esht situata sikur..... - Faqe 2 298502
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Nike prej 15/1/2010, 13:53

  Sikur nuk poston askush tani vetm une
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/1/2010, 14:21

  Sikur harrove se edhe une do vie
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 15/1/2010, 17:54

  sikur ka ra ne gjum dimeror gishteza!
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 15/1/2010, 18:40

  sikur te takoja dike


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga stavri prej 15/1/2010, 19:02

  sikur sikur......lone fare e harrova se cdo thosha
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/1/2010, 10:58

  sikur te vinin dhe njeher ato koherat e vjetra sikur..... - Faqe 2 80907

  Sponsored content

  default Re: sikur.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:51