Vlerėsoj.....

  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Vlerėsoj.....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/1/2010, 23:17

  Mund te thoni mendimin tuaj
  kushti fjala fillon me vlerėsoj...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/1/2010, 23:18

  vlerėsoj jashte mase pranine tuaj ne forum...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 14/1/2010, 23:27

  vleresoj qėndrimin e anetares sone e cila po shfleton forumin e pastaj do e gjej veten ne temat e deshiruara, respekte juve (goca nga Shqiperia nėnė) Vlerėsoj..... 190374
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/1/2010, 00:00

  Vleresoi Gishtezen si nje mike te vecant esht me te vertet e mrekullueshme shum respekte nga ana ime Vlerėsoj..... 549888
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Nike prej 15/1/2010, 00:44

  vlersoj ardhmeri osht intelegjente mike e dashur duket goc qe nuk flen naten shum respekt nga ana ime Vlerėsoj..... 190374
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 15/1/2010, 00:47

  Flm Vleresoi Nike qe esht simpatike dhe e respektuar me te gjith
  une rri shum dhe zgjohem heret mike Vlerėsoj..... 685877 respekte nga ana ime
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Nike prej 15/1/2010, 13:55

  Vlersoj Te-li mikė i dashur intelegjent i respektuar nga ana ime
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/1/2010, 03:24

  Vleresoi Nertila me dis postime qe i ka ber sonte te mrekullueshme respekte nga ana ime
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 03:29

  Ardhmeria shkruajti:Flm Vleresoi Nike qe esht simpatike dhe e respektuar me te gjith
  une rri shum dhe zgjohem heret mike Vlerėsoj..... 685877 respekte nga ana ime


  Vlersoj se Ardhemeria Vlerson se Nikja ka sy te bukur ! Prandaj eshte e respektuar edhe Ardhmeria per vlersimin, edhe Nikja per syte !
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga stavri prej 17/1/2010, 12:09

  une spara merrem me vlersime
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Morena prej 17/1/2010, 13:41

  vleresoj moralin, sinqeritetin, besnikerine ...
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Nike prej 17/1/2010, 14:44

  Vlersoj Nerita poete e mrekullushme e dashur per miq e sinqert... Nderime nga une
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga stavri prej 17/1/2010, 16:04

  vlersoj ket gocen nalt per kultur me teper
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:52

  spo di tash sa kam ardhur ne ket forum amo ju pershendes te gjithve dhe kam respekt per ju...... Vlerėsoj..... 190374
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 00:26

  Vlersoj administratoret e forumit, BotaForum!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 14:48

  Vlersoj Teli na ben madheshtor forumi !
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:20

  Vlersoj Teli per mirkpritjen qe ma ka bere!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:19

  vlersoj telin dhe disa vajza kty
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 19:43

  Vlersoj ty!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Nike prej 26/2/2010, 19:51

  Vlersoj ardhmeri si mike shembullore gishtezen si fondatore te mrekullushme telin si mik te sinqert !
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Morena prej 1/3/2010, 20:46

  Te verteten!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 00:37

  Vleresoi te gjith anetaret e Forumit jan te mrekullueshem respekte nga ana ime per te gjith...
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 11:13

  Vlersoj kete forum!
  e pamposhtura
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga e pamposhtura prej 2/3/2010, 12:23

  Vlersoi shumcka ne jet por njera nder to eshte edhe miqesia miqesin e vlersoi shume.
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 12:27

  Vleresoi shum ardhjen e pamposhtures motres se nderuar ne ke munguar Vlerėsoj..... 6964 Vlerėsoj..... 549888

  Sponsored content

  default Re: Vlerėsoj.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:57