Pse hyn ne kete forum ?

  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 17/2/2010, 19:04

  Pse hyni ne forumin bota juaj?

  Une po e kaloj kohen e lirė Pse hyn ne kete forum ? 913793
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:39

  te flas me ty Pse hyn ne kete forum ? 190374 te pershendes
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 14:40

  forumi o diqka qe shum sene i meson gjithashtu edhe shoqni bon kalon kohen me ta thjesht ma shum me hup kohen e lir pse jo
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:23

  Sepse osht nje forum, shum i mir, dhe ka antar dhe antare te mir, dhe te respektushem, keshtu qe e falenderoj fondatoret e keti forumit!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 15:25

  Per te kalu kohen e lire edhe per te njohur shoqri e re
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:29

  Per te folur me nike hehe!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 15:30

  Pse hyn ne kete forum ? 97313
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:44

  Per te postuar mendimet e mia!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 15:46

  Per shoqri edhe humbje kohe
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 15:52

  Per te pare se qfare mendojn tjeret per BeLTIN?
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Nike prej 24/2/2010, 17:06

  Per argetim
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/2/2010, 17:21

  arsyeja esht qe hy se ndihem mir ketu kur lexoi posatimet e shoqeris se Forumit dhe postoi
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 21:13

  Per tu argetuar, dhe per te kaluar kohen e lire!
  lola.vet
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga lola.vet prej 24/2/2010, 21:47

  Arsyja pse hi ne ket forum let jet sekrettttttttt
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/2/2010, 21:48

  thuaje se te vravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 21:49

  Per ti ngucur vajzat!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/2/2010, 22:35

  Pse hyn ne kete forum ? 685877
  qe ndihem mir me ket shoqerin e mrekullueshme dhe te postoi dhe lexoi
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 24/2/2010, 22:37

  Sepse kenaqemi me shoqerin!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/2/2010, 07:38

  sepse ndihem mir ketu
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga sandra prej 25/2/2010, 07:51

  thjesht per te kaluar kohen elir gjithashty edhe me pelqen ky forum edhe shoqrija kety.....
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/2/2010, 07:54

  sepse ndihem mir kur postoi ketu ka anetar te mrekullueshem respekte per te gjith
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga BeLti prej 25/2/2010, 18:29

  Sepse ketu tu kenaqet zemra!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 01:40

  me vie mir se ndihesh mir ketu ne Forum Belti
  sepse esht nje shoqeri e mrekullueshme dhe ndihem mir
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:11

  sepse me fle ne zemer ky forum
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/2/2010, 02:04

  sepse ndihem mir kur lexoi dhe postoi

  Sponsored content

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:57