Pse hyn ne kete forum ?

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 3/1/2011, 20:45

  lexojme,shkruajme,diq mesojme,kalojme kohen e lire....
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga stavri prej 14/1/2011, 12:18

  euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kam hy qe kur eshte krijuar

  buka e vjeter ngelet buke e vjeter nuk harrohet kollaj
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/1/2011, 07:24

  stavri tani ke fol me vend ishin vertete kohe te bukura


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Anaa
  Anaa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Data e rregjistrimit : 18/01/2011

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Anaa prej 21/1/2011, 00:14

  Lexojme mendime te ndrysheme dhe besoje se ka ven ku njeriu jep mendimin e veye te lire aty ku shikon lexon se ka mundesi te shprehe ate se cfare mendon ne tema te ndryshme qe jan pjes e jetes sone.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/1/2011, 19:47

  jam mesuar te jem ketu qe moti
  Anaa
  Anaa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Data e rregjistrimit : 18/01/2011

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Anaa prej 25/1/2011, 22:47

  Po eshte interesante me hyre ne forume me pare se sa kan interes njerzit te lidhen me tema qe hapen edhe shprehin mendimet e veta te lira te pa cesuruara .
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 27/1/2011, 18:12

  per te shprehur mendimet,relaxuar,per te kaluar kohen etj...
  Anaa
  Anaa
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Data e rregjistrimit : 18/01/2011

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Anaa prej 28/1/2011, 17:15

  Nga njihereh hyjme me pare se cfare shkruhet cfare replikohet dhe normal edhe koha e mbeture i prezentohet forumite thejeshte rrjet shoqerore i komunikimit te mendimite.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/2/2011, 21:17

  keshtu mendoj edhe une
  Prishila
  Prishila
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 5
  Data e rregjistrimit : 18/02/2012

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Prishila prej 22/2/2012, 21:29

  Per te lexuar dhe shkembyer mendime
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/3/2012, 06:10

  mirese erdhe


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/5/2012, 12:34

  thjesht per ndonje kontribut dhe njoheje miqesh

  Sponsored content

  default Re: Pse hyn ne kete forum ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:55