UNE........

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default UNE........

  Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 11:55

  Une veq kam filluar t'ju kem xhan jam e lumtur ne mesin tuaj UNE........ 190374
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 14:23

  Une jam aktiv ne kete forum, sepse me pelqen!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 14:28

  Une gezohem qe ju ndiheni mir ketu ne mesin Ton
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 19:40

  Une jetoj per veten!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 26/2/2010, 20:50

  Une erdha UNE........ 653416
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 21:12

  une nje perqafim per lolin vettttttttttttttttttttttttttttttttt UNE........ 190374 kuku doli gabim puthje
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: UNE........

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 26/2/2010, 21:13

  une pershendetje te gjitheve


  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 26/2/2010, 21:17, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga >> TeLi << prej 26/2/2010, 21:14

  une poashtu edhe ika se po kam frike ne mes 4 femrave UNE........ 527725
  lola.vet
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga lola.vet prej 26/2/2010, 21:20

  Une erdha ju pershendeti tgjithve ne linj tani
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 27/2/2010, 00:01

  Une ju pershendes te gjitheve
  Flm Lola UNE........ 6964
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 15:46

  Une ju pershendes nga zemre te gjithve>
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 17:09

  Flm Belti
  Une ju uroi nje mbremje te kendeshme te gjitheve
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Morena prej 2/3/2010, 18:19

  Une dua ta pys Altinin per dicka UNE........ 492336
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 18:52

  Une erdha prap por asnje nuk esht online UNE........ 97313
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 19:39

  Une jam ketu aktiv shume!
  lola.vet
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga lola.vet prej 2/3/2010, 20:35

  Une i pershendeti te gjithe antaret e kti forumi
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 22:13

  Une te falenderoi Lola gjithashtu pershendetje per ty si dhe te gjith Anetaret
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:26

  Une falenderoj staffin e BotaForum-it, per graden dhe besimin qe kan ne mua, FALEMINDERIT!
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 22:31

  Une gjithashtu te falenderoi Belti per miresjelljen tende dhe te uroi shum suksese te metejshme
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:34

  Une ju dua te gjithve njesoi!
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Nike prej 2/3/2010, 22:34

  Une ju respektoj
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 2/3/2010, 22:35

  Une ju deshiroj fat ne jete, dhe gjdo te mire!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 11:10

  une ju deshiroj se pari shendet dhe shum fat e me se shumti shum dashuri
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga sandra prej 4/3/2010, 11:13

  uen e doja si e qmendur por me pas mbaroji
  ishte vetem u mundova shum derisa ja vizitova zemren por nuk e dija qe ai do ma thyente zemren
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  default Re: UNE........

  Mesazh nga BeLti prej 6/3/2010, 01:41

  Une e dua kete forum!

  Sponsored content

  default Re: UNE........

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 02:01