qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  Mesazh nga sandra prej 3/6/2010, 13:24

  po vallahi e pi bile shum hheh
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  default Re: qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  Mesazh nga Vizitor prej 3/6/2010, 13:33

  ma mori mendja se je e meēme shuuume, gati sa une hahahaha
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  Mesazh nga AC.MILAN prej 3/6/2010, 19:39

  SEXY shkruajti:sepse ato qe e pijne duke e thith tymin, i shkepin ment shume dhe automatikisht bahen te meqme, ato qe se pijne sdin sen be! qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin - Faqe 2 913793

  hahaha interesante kjo
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  Mesazh nga sandra prej 5/6/2010, 14:29

  AC.MILAN shkruajti:
  SEXY shkruajti:sepse ato qe e pijne duke e thith tymin, i shkepin ment shume dhe automatikisht bahen te meqme, ato qe se pijne sdin sen be! qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin - Faqe 2 913793

  hahaha interesante kjo
  hehehheeh a interesante pot doket a
  a ja met vertet intersant

  Sponsored content

  default Re: qfar mendoni per vajzat qe e pin duhanin

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:57