te jesh femer

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default te jesh femer

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 14:45

  FEMRAT janė tė buta!
  FEMRAT janė tė ndjeshme!
  FEMRAT janė seksi!
  FEMRAT kanė shije tė ėmbėl!

  FEMRAT tė kėnaqin syrin!
  FEMRAT janė tė forta!
  FEMRAT janė mbartėset e fėmijėve!
  FEMRAT janė pasioni I meshkujve!
  FEMRAT janė pėr meshkujt tė bukura!
  FEMRAT janė mike!
  FEMRAT qėndrojnė mbrapa cdo mashkulli tė suksesshėm!
  FEMRAT janė mbėshtetje!
  FEMRAT qajnė!
  FEMRAT kurdisin meshkujt!
  FEMRAT janė si oqeani.Kur ndjejnė qė I duan,respekti I tyre pėr veten
  rritet,dhe bjen(ulet) si oqeani nė kohė tė keqe. Mundėsia e njė femre qė tė pranojė dhe tė kthejė dashurinė zakonisht ėshtė njė reflektim se si ajo sheh veten e saj. Nėse njė femėr e sheh veten e saj tė lumtur dhe seksi, krahėt dhe zemra e saj janė tė hapura. Kur ajo e sheh veten shumė poshtė moralisht, ajo bie nė njė gjendje errėsire.
  FEMRAT dėshirojnė t’i kuptojnė, respektojnė, tė admirohen dhe tė ndjehen qė I dashurojnė.
  FEMRAT kanė dėshirė tė gjejnė hapsirėn e tyre nė gjėra tė vogla si pėrshembull: tė lexojnė njė libėr, tė dėgjojnė muzikė, tė punojnė nė njė kopsht, tė marrin njė mesazh, tė bėjnė njė dush me shumė qirinj rreth e rrotull, tė flasin gjatė me njė shoqe, tė dalin pėr shopping, tė bėjnė njė xhiro,tė pijnė njė gotė verė
  FEMRAT janė zemra e njė marėdhėnieje, ato janė fantasia, janė lulja, qirinjtė, vera, muzika e lehtė romantike, veshja seksi, kėnaqėsia e tė qenurit njė, dhe ato janė era e ėmbėl e natyrės.
  FEMRAT janė ato cfarė meshkujt dėshirojnė!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kanė epsh!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt jetojnė!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt cmėnden!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt jetojnė!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt vdesin!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt planifikojnė!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt zihen!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt ndryshojnė!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kujdesen!
  FEMRAT janė ato tė cilat duan meshkujt!
  FEMRAT janė ato tė cilat zbusin meshkujt!
  FEMRAT plotesojnė meshkujt!
  FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kanė nevojė!
  27 arsye tė kėndshmė pse ėshtė mirė tė jesh njė grua!
  1. Kur mbytet njė anije, gratė(dhe fėmijėt) largohen tė parėt
  2. Njė grua mund tė pėrqafojė njė shoqė pa u merakosur se ajo mund tė mendojė se ėshtė gay.
  3. Gratė mund tė flasin me njerėz tėrheqės tė seksit tė kundėrt pa qenė nevoja qė ti imagjinojnė ato lakuriq.
  4. Njė grua nuk ka pse tė turpėrohet nėse poshtė saj ėshtė e lagur.
  5. Nėse njė grua tradhton partnerin cdonjeri do besojė se po e bėn ktė gjė ngaqė ėshtė ndjerė e neglizhuar emocionalisht.
  6. Gratė janė tė afta tė kryejnė dy punė nė tė njėjtėn kohė.
  7. Gratė jetojnė mė gjatė se meshkujt.
  8. Gratė dinė se si ti fshehin njollat qė mund t’u dalin nė fytyrė.
  9. Nėse njė grua zhduket befas pėr dy javė njė mik/mikeshe e saj do ta kuptontė.
  10. Gratė piqen mė herėt se meshkujt(disa meshkuj nuk piqen kurrė)
  11. Ka raste kur cokollata ėshtė pėrgjigjja e gjithė problemeve fėmėrore.
  12. Gratė nuk ndjehen nė siklet kur kanė kamarierė ose parukierė gay.
  13. Gratė e dinė nėse masa ka rėnci apo jo…
  14. Gratė mund t’u japin makinės pa qenė nevoja tė provojnė se kush ėshtė koha mė e shkurtėr qė mund tė bėjnė kėtė udhėtim.
  15. Nėse njė grua harrohen tė depilohet nuk kanė nga t’a marrin vesh tė gjithė.

  16. Gratė janė tė afta tė rrinė mė shumė se pesė minuta pa menduar pėr seksin ose futbollin
  17. Gratė nuk kanė pse tė shqetėsohen se mos kapin ndonjė gjė mė zinxhirin e pantallonave.
  18. Gratė mund t’a pranojnė kur e kanė gabim.
  19. Gratė I dinė cilėt janė fėmijėt e tyre pa qenė nevoja pėr tė bėrė njė test ADN.
  20. Ėshtė bukur tė jesh vajza e babit, nuk ėshtė bukur tė jesh djali I mamit.
  21. Gratė mund tė zgjaten nėpėrmjet takava.
  22. Gratė kanė kontroll tė plotė ndaj vetullave tė tyre.
  23. Gratė mund tė dehen mė shpejt dhe mė lirė se meshkujt.
  24. Njė mik/mikeshė e njė gruaje nuk mundohet ta bindė atė tė bėj njė tatuazh kur ajo ėshtė e dehur.
  25. Gratė nuk janė tė mbuluara me qime si njė tapet me les*.
  26. Gratė nuk ndjehen tė kėrcėnuara nėse partneri I tyre fiton mė shume se ato.
  27. Pėr gratė njė stinė e rė do tė thotė njė garderobė e re.beauty
  __________________
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Nike prej 7/3/2010, 15:26

  Te duash nje femre a po te rritesh dy femij me gjini femrore osht mrekullira me e bukur e allahut
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga sandra prej 8/3/2010, 16:17

  pajtohem me ty kjo esht dhurata me e bukur qe e ka dhuru zoti.
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/3/2010, 16:18

  nga sandra Yesterday at 15:45
  +
  ----
  -


  FEMRAT janė tė buta!
  FEMRAT janė tė ndjeshme!
  FEMRAT janė seksi!
  FEMRAT kanė shije tė ėmbėl!


  por jo te gjitha
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga sandra prej 8/3/2010, 16:30

  edhe kty pajtohem me ty
  nuk jan te gjitha
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/3/2010, 16:35

  sandra shkruajti:edhe kty pajtohem me ty
  nuk jan te gjitha

  pajtohesh praaaaaaaaaaaaaaaaa

  eeee ke turli dreqi qe ta bjen punen me ja thy eshnat te jesh femer 97313

  por ka pi tyne qe ta bin punen me u ēmend te jesh femer 190374
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Nike prej 8/3/2010, 17:47

  Te shishme per dajak te jesh femer 95829 Kjo osht thenja qe kam zbulu deri tani
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/3/2010, 18:19

  po, mire e ke zbulu nike, rrofte dajaku te jesh femer 190374
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Nike prej 8/3/2010, 21:16

  Per ty teli
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga sandra prej 9/3/2010, 09:53

  qfar dajku more spo pajtona qety me ju hiq
  ma mir me dialog mu mar vesh se me dajak
  sjena kohen e ali bungit.
  tash veq ai njeri si so mir en kry
  e rren grun.......
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 16:29

  oj sandroooo

  ju sjini gra moj hahahahaa

  nje fjael popullore thot;

  Gruaja ftyre s'ka a frikė ka, prandaj pa dajak nuk ban se gjynah te jesh femer 97313
  elhamiu
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 32
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga elhamiu prej 9/3/2010, 16:35

  o te jem femer, uuuu do kisha nji post te mir pune
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Nike prej 9/3/2010, 18:18

  Gruaja ska ftyr perderisa nuk e njeh fytyre e burrit te saj
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Morena prej 9/3/2010, 18:59

  Teme shume e bukur kjo...Te jesh femer eshte ndjenje e pakrahasueshme...Meshkujt
  kurre nuk do ta provojne kenaqesine e linjdes se nje femije...Ndjesine e te
  qenit nene....

  Prandaj gjithmone nje femer duhet te jete krenare per ate
  cfare eshte..
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 19:01

  te lumte morena,
  fjale qe me ngelen ne zemer!

  te lumteeeeeeeeee
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Morena prej 15/3/2010, 11:16

  >> TeLi << shkruajti:te lumte morena,
  fjale qe me ngelen ne zemer!

  te lumteeeeeeeeee
  Flm Te-Li
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/3/2010, 16:00

  UNE PRANOJ THENJEN TUAJ -FEMRAT JAN TE EMBLA
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga sandra prej 17/3/2010, 12:27

  shum a........
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Morena prej 17/3/2010, 12:39

  Te qenit femer eshte privilegj. Zoti i ka dhene femres bukurine fizike,
  si dhe ate shpirterore. Durimin, dhembshurine, forcen per te perballuar
  vuajtjen, dhimbjen. I ka dhene aftesine te sjelli ne jete nje jete nga
  barku i saj dhe te kujdeset per te. I ka dhene aftesine te fale e
  toleroje.
  avatar
  strakosha
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 9
  Mosha : 33
  Vendi : prishtine
  Puna : menaxher i turizmit
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga strakosha prej 17/3/2010, 13:31

  Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjeq femra eshte si afrika e eger , e bukur dhe me shume zona misrerioze dhe te pavizituara
  Midis 21 dhe 3o vjetesh femra eshte si amerika e zhvilluar e hapur sidomos per te pasurit
  Midis 31 dhe 35 vjetesh femra eshte si india sensuale e qete dhe me plote besim ne bukurin e vete
  Midis 36 dhe 40 vjetesh femra eshte si franca e shijshme e pjekur dhe mbetet nje pjese e botes qe vizitohet me kenqesi
  Midis 41 dhe 50 femra eshte si jugosllavia lufta eshte e humbur kurse demet e se kalures kane lene gjurme te thella
  Midis 51 dhe 60 vjetesh femra eshte si rusia e shkaterruare pa kontroll dhe nuk i perfill vizitoret
  Midis 61 dhe 70 vjetesh femra eshte si mongolia me te kaluar te pasur dhe me fitore shume te medha por pa ardhmeri
  Midis 70 vjete e tutje femra eshte si afganistani cdo kush e din ku eshte mirepo nuk e viziton askush
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Morena prej 24/4/2010, 17:29

  Te qenit femer eshte privilegj. Zoti i ka dhene femres bukurine fizike, si dhe ate shpirterore. Durimin, dhembshurine, forcen per te perballuar vuajtjen, dhimbjen. I ka dhene aftesine te sjelli ne jete nje jete nga te kujdeset per te. I ka dhene aftesine te fale e te toleroje.
  Jemi vertete te mrekullueshme!
  **GISHTEZA**
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/4/2010, 17:54

  fjale me vend morena


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 26/4/2010, 00:08

  Vteme kete se kam provuar sdi cka them

  Sponsored content

  default Re: te jesh femer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:50