sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 14:47

  i gjus ore me flok e me grim
  hiq ma shum.......
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga Nike prej 7/3/2010, 14:53

  Shum pak
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga AC.MILAN prej 7/5/2010, 19:34

  [b] 3 - 5 min gezuar
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga sandra prej 8/5/2010, 14:11

  ac.milan sa pak a ki flok ti......
  AC.MILAN
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 33
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga AC.MILAN prej 8/5/2010, 14:14

  sandra shkruajti:ac.milan sa pak a ki flok ti......


  [b] HAHAHAHA po si jo. i kam dhe te gjata :PP
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/5/2010, 14:20

  sa her sillem neper shpi lol
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga shaban cakolli prej 8/5/2010, 17:12

  pak minuta
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga sandra prej 9/5/2010, 12:22

  AC.MILAN shkruajti:
  sandra shkruajti:ac.milan sa pak a ki flok ti......


  [b] HAHAHAHA po si jo. i kam dhe te gjata :PP

  aha mir shum une ashtu veq te pyta pa ofendime
  qite nje foto te shohim
  pa keqkuptime
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/5/2010, 13:27

  pak minuta
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga sandra prej 24/5/2010, 13:04

  ka ndonjher nuk i kushtoj rendesi shum dukjes
  diten jo ne mbremje kur dal i kushtoj ma shum rendesi
  diten prefoj diqka thjesht..
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/5/2010, 19:30

  here-here
  STARKA
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 35
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga STARKA prej 26/5/2010, 15:25

  15 minuta

  Sponsored content

  default Re: sa koh i kushtoni vete para pasqyres

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 02:56