Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga sandra prej 9/3/2010, 10:26

  Ndėrsa ndodh debati mes Hakiut dhe tė tjerėve, Erioni dhe Bertina qėndrojnė vec, por e dėgjojnė se c’po ndodh. Bertina i tėrheq vėmendjen Erionit i cili ėshtė komplet i fokusuar andej, ajo i thotė se nėse do tė dėgjojė, tė shkojė atje, ndėrsa ai ia kthen se nuk do tė humbasė asnjė situatė. Bertina shprehet se nuk i pėlqejnė kėto debate. “Aman kur do dal!”- thtė ajo dhe i thotė Erionit se nuk duhet tė ndėrhyjė nė gjėrat e tė tjerėve. Erioni shprehet se do tė kuptojė nivelin e bisedės sė atyre njerėzve dhe kur ajo e pyet se ende nuk e ka kuptuar, ai ia kthen se cdo ditė e pėrforcon mė tepėr mendimin e tij.
  Hakiu del nė kopsht dhe ia tregon Mirit kėtė debat. Ai i tregon arsyet e veta se pėrse e bėri atė veprim dhe shprehet se po kapen me tė tani. Miri ia kthen se ata do pėrdorin gjithcka pėr t’u kapur, madje do jetė nė gojėn e tyre edhe pėr ca ditė tė tjera. Ai tregon se dhe me tė ndodh e njėjta situatė; cdo gjė qė thotė do ia pėrdorin kundėr. Valoni qė ėshtė me ta shprehet se duhet tė ketė kujdes qė tė mos u japė asnjė rast, por Miri mendon se ėshtė mė mirė kėshtu se nė kėtė mėnyrė, vlerėsohen edhe ata edhe Hakiu. Tė tre djemtė flasin mė pas pėr kėtė ditė dhe Hakiu tregon se nė Kosovė ka dy vjet qė kjo ditė shoqėrohet me protesta. Miri tregon se nė vitet e diktaturės, kjo ditė festohej dhe gruaja vlerėsohej, ndėrsa tani ka ndryshuar konceptimi. Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj. 190374Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj. Thumb_OUBJ-1kz-1_scb1iwxGDr
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga Nike prej 9/3/2010, 14:53

  Nuk e shikoj fare Big Brother
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/3/2010, 15:26

  5000 vjet te sgjase jeta ime dhe ky schow tv. per mua eshte i pavlefshem dhe nuk e shikoj asnje sekonde!
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga sandra prej 11/3/2010, 11:18

  uf edhe ti...
  >> TeLi <<
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga >> TeLi << prej 11/3/2010, 11:46

  pa ufff hiē..

  ata qe shkojne aty jane te deshtuar 101%

  Sponsored content

  default Re: Big Brother Albania 3 ---diskutime....thashetheme...etj.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:53