Cila eshte Motoja Juaj

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Cila eshte Motoja Juaj

  Mesazh nga sandra prej 11/3/2010, 15:55

  Un kam dy moto tek te cilat mbeshtetem ne jete...

  1.Jetoje jeten si te vjen me te mirat dhe te keqijat e saj...

  2.Mos u dorezo kurre para asnjerit dhe asgjeje
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cila eshte Motoja Juaj

  Mesazh nga Nike prej 11/3/2010, 18:19

  Jeta ka sprova te mira dhe te kqia duhet perballur me to

   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:01