e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga sandra prej 11/3/2010, 15:57

  ne fakt une e kam nje doreshkrim te tille por ia kam dedikuar dikujt

  do e quaja "“Nje dimer pa ty" aty eshte kalvari im i jetes, i gezimit i dhimbjes i te qenurit i lumtur

  Fundja jetova per te me te dhe vetem me te....

  e meriton ai faktin qe ta permend kudo....sepse eshte i tille unik dhe i paarritshem
  Nike
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga Nike prej 11/3/2010, 18:18

  Kam edhe une njė liber te till ku e ruaj me shum dashuri sandra
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga sandra prej 14/3/2010, 15:03

  a me vjen mir
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/3/2010, 16:17

  po,po kam edhe une,por nuk dij sa jemi te pranuar nga lexuesit tane
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga sandra prej 24/5/2010, 13:06

  sandra shkruajti:ne fakt une e kam nje doreshkrim te tille por ia kam dedikuar dikujt

  do e quaja "“Nje dimer pa ty" aty eshte kalvari im i jetes, i gezimit i dhimbjes i te qenurit i lumtur

  Fundja jetova per te me te dhe vetem me te....

  e meriton ai faktin qe ta permend kudo....sepse eshte i tille unik dhe i paarritshem
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/5/2010, 19:29

  historiku i titullimit tim do ishte me ndryshe

  Sponsored content

  default Re: e 1 dit do tshkruanit 1 liber rreth jetes suaj si mendoni qe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:51