Cfare tipi jeni ?

  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Morena prej 21/3/2010, 16:32

  Gjithkush ne jete zemerohet dhe kjo eshte gje normale per nje njeri.
  Por duke qene se nuk jemi asnjehere te njejte, dikush zemerohet me
  pak dhe dikush tjeter me shume, apo edhe shume me shume...
  Po ju personalishte a jeni tip qe ju rremben zemerimi?!
  A jeni tolerant apo jo?!

  Jepni pergjigjet tuaja ne vijim te temes...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/3/2010, 20:02

  JAM TOLERANT;POR KAM EDHE NJE KUFIJ
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Morena prej 20/4/2010, 11:14

  Jam tip shume e qete dhe jo shume e rrembyeshem nga zemerimi, hap
  rruge dhe mundohem qe gjithcka ta tejkaloj me gjakftohtesi, por duke
  mos lene menjane faktin qe te gjitha keto qe theksova me lart, kane nje
  kufi te caktuar...Sinqerishte!
  stavri
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2010, 11:20

  tip sipas kushteve atmosferike jam
  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 20/4/2010, 22:32

  Morena shkruajti:Gjithkush ne jete zemerohet dhe kjo eshte gje normale per nje njeri.
  Por duke qene se nuk jemi asnjehere te njejte, dikush zemerohet me
  pak dhe dikush tjeter me shume, apo edhe shume me shume...
  Po ju personalishte a jeni tip qe ju rremben zemerimi?!
  A jeni tolerant apo jo?!

  Jepni pergjigjet tuaja ne vijim te temes...
  Teme e bukur. Pajtohem me thenjen per zemrimin por se di cfar do thote siaps jush toleranca !!!???
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Morena prej 21/4/2010, 14:51

  Naki shkruajti:
  Morena shkruajti:Gjithkush ne jete zemerohet dhe kjo eshte gje normale per nje njeri.
  Por duke qene se nuk jemi asnjehere te njejte, dikush zemerohet me
  pak dhe dikush tjeter me shume, apo edhe shume me shume...
  Po ju personalishte a jeni tip qe ju rremben zemerimi?!
  A jeni tolerant apo jo?!

  Jepni pergjigjet tuaja ne vijim te temes...
  Teme e bukur. Pajtohem me thenjen per zemrimin por se di cfar do thote siaps jush toleranca !!!???


  Une jam shume tolerante, por deri ne kufirin qe nuk duhet ta kalojne te tjeret.Besoj se u kuptuam!
  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:04

  Gjithmone te kuptoj por nuk ma mbushe mendjen per tolerancen. Nejse nganjehere ketu ndikojne dhe oret e liga ose momente e te qene jo mire ne disponim apo .... ? E leme me kaq mjaftoi pergjigja lart. Flm
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Morena prej 21/4/2010, 19:13

  Naki shkruajti:Gjithmone te kuptoj por nuk ma mbushe mendjen per tolerancen. Nejse nganjehere ketu ndikojne dhe oret e liga ose momente e te qene jo mire ne disponim apo .... ? E leme me kaq mjaftoi pergjigja lart. Flm
  E kthyem ne ceshteje personale ,nqs se ke dicka per te me then ikziston mp!
  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:16

  Sdi pse e more personale eshte tema cfar tipi jeni dhe te qenja njerzore nganjehere fryen era qe nuk pershtaten. Nese gabova me thuaj. Flm
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Morena prej 21/4/2010, 19:19

  Te postuar pikerisht tek shkrimi im ! Po te ishte ashtu do tregoje tipin tend jo koriqimet e tipit tim!Apo jam gabim Cfare tipi jeni ? 97313
  Nastradin Hoxha
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 21/4/2010, 19:21

  Ashtu eshte tek tipi jot shkruajta por tani mbase je en disponim me te mire Cfare tipi jeni ? 685877
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/4/2010, 07:50

  Cfare tipi jeni ? 685877 e Eger kok ngrir e shum te tjera te keqija
  STARKA
  STARKA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 27
  Mosha : 35
  Vendi : Diku ne mendjen tuaj
  Puna : N'pritje te punes
  Data e rregjistrimit : 16/04/2010

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga STARKA prej 26/5/2010, 15:30

  Jam tip shume i qete,tolerante dhe e besimtare

  Sponsored content

  default Re: Cfare tipi jeni ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:49