Pershendetje Bota Juaj Forum

  Network
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 33
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  hop Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Network prej 29/3/2010, 09:22

  Po Prezantohem dhe une si gjith te tjeret
  Jam Klodi
  Vjec 24
  Jetoj ne itali
  kam shume per te tregu por,
  do zbulohen gjate qendrimit tim ne forumin tuaj
  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Morena prej 29/3/2010, 17:38

  Mire se erdhe !Te uroj qe t`ia kalosh sa me mire midis nesh... Pershendetje Bota Juaj Forum 653416
  Network
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 33
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Network prej 29/3/2010, 21:32

  Faleminderit per Mirkpritjen Morena Uroj qe Tia Kalojm mire ne ket forum
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 30
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  hop klodi

  Mesazh nga sandra prej 7/4/2010, 08:27

  klodi mir se na erdhe besoj se do kalojm bukur
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/4/2010, 18:31

  mire se erdhet ketu
  Loqki
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Loqki prej 7/4/2010, 18:38

  haha Network mire se ke ardhur jemi shoke te vjeter ne te dy hahaha klm ne kete forum Pershendetje Bota Juaj Forum 190374
  Network
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 33
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Network prej 8/4/2010, 13:29

  Faleminderit Loqki Uroj tia kalojm mire :)
  Ardhmeria
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Ardhmeria prej 10/4/2010, 00:11

  Mir se ke ardhur Network te uroi argetim te kendeshem te kalosh ketu se bashku me te gjith
  ``Blerta``
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 34
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/4/2010, 08:28

  Network shkruajti:Po Prezantohem dhe une si gjith te tjeret
  Jam Klodi
  Vjec 24
  Jetoj ne itali
  kam shume per te tregu por,
  do zbulohen gjate qendrimit tim ne forumin tuaj


  hec ktu i her ti leri llafet Pershendetje Bota Juaj Forum 95829  Pershendetje Bota Juaj Forum 247502
  Network
  Network
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 215
  Mosha : 33
  Vendi : Italy
  Puna : Gjithandej
  Loisirs : ik andej hajde ktej
  Data e rregjistrimit : 29/03/2010

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Network prej 10/4/2010, 08:32

  Ku je mi ku je ke hup krejt :D hoio
  BeLti
  BeLti
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 476
  Vendi : Mitrovicė
  Puna : NET Caffe
  Data e rregjistrimit : 24/02/2010

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga BeLti prej 9/5/2010, 11:08

  Mire se ke ardh..
  Dark_Angel
  Dark_Angel
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Mosha : 34
  Vendi : hell
  Puna : hell
  Loisirs : hell
  Data e rregjistrimit : 21/07/2007

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Dark_Angel prej 11/5/2010, 18:43

  Hellow!! mir se ke ardh ti dhe une... Pershendetje Bota Juaj Forum 850824

  Sponsored content

  hop Re: Pershendetje Bota Juaj Forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/9/2019, 03:00