Krenarinse dhe mendjemadhesis!

  Morena
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 38
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Krenarinse dhe mendjemadhesis!

  Mesazh nga Morena prej 29/3/2010, 17:54

  Kush eshte dallimi mes krenaris dhe mendjemadhesis? Dhe cfare i bashkon
  keto dy karakteristika?

  Jepni mendimin tuaj!


   Ora ėshtė 23/9/2019, 01:56