Veshėt shpėtojnė fėmijėn 6 vjeēar

  Share
  sandra
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 29
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Veshėt shpėtojnė fėmijėn 6 vjeēar

  Mesazh nga sandra prej 10/5/2010, 11:54

  Veshėt kanė shpėtuar njė fėmijė 6 vjeēar tė mos bjerė nga kati i tetė, ku kishte dhe apartamentin e tij. Veshėt kishin gecur nė hekurat e dritares ndėrsa i tėrė trupi i fėmijės ishte varur poshtė. Skena tronditėse qė ndodhi nė Yichang tė provincės Hubei tė Kinė ėshtė ndjekur e nga poshtė nga qindra tė cilėt janė terrorizuar nga skena. Daily

   Ora ėshtė 23/1/2019, 21:02